coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜnlü İsim 2024 Yılına Yükselişiyle Damga Vuracak Altcoini Açıkladı!

Ünlü İsim 2024 Yılına Yükselişiyle Damga Vuracak Altcoini Açıkladı!

Pantera Capital portföy yöneticisi Cosmo Jiang Bitcoin tabanlı Stacks (STX) için yükseliş tahmininde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde bugün SEC’in ETF kararı beklenirken Pantera Capital portföy yöneticisi Cosmo Jiang BTC tabanlı bir altcoine dikkat çekti.

Bitcoin tabanlı Stacks (STX) isimli altcoin için yükseliş tahmininde bulunan Jiang, STX’in 2024 yılında patlamaya tanık olabileceğini iddia etti.

STX’in geçtiğimiz ay neredeyse %95 artış gösterdiğine dikkat çeken Pantera Capital yöneticisi Stacks ağındaki işlem aktivitesinin de hızla arttığını belirtti.

“Spot Bitcoin ETF’lerinin onay arifesinde, artan kullanıcı faaliyetleri bize zaten bir fikir veriyor. Bu noktada Stacks ile daha fazlasını yapmak istiyorlar.

Stacks ağındaki işlem etkinliği yükseliş eğilimini sürdürüyor. İşlem hızını 100 kattan fazla artıran Nakamoto yükseltmesi önümüzdeki Nisan ayında yürürlüğe girince STX için işler daha güzel olacaktır.”

2023 başından bu yana %880 artış yaşayan STX yazım esnasında 1,71 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail