Kripto HaberleriAltcoinÜnlü İsim Bitcoin Karşısında Yükselişe Geçmesini Beklediği Altcoinleri Sıraladı!

Ünlü İsim Bitcoin Karşısında Yükselişe Geçmesini Beklediği Altcoinleri Sıraladı!

Takip et

Youtube’daki en popüler kripto kanallarından birinin yaratıcısı olan Nicholas Merten, Bitcoin’e karşı atağa geçmesini beklediği kripto para birimlerini paylaştı.

Ünlü ismin yükselişe geçmesini beklediği değerler ETH, XRP, LTC, RLC, LEND, KNC, KAVA, REN ve BAT olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle Ethereum’un Bitcoin’e karşı güçlü yükseliş belirtileri gösterdiğini belirten Merten, istenilen boğa döngüsünün hayata geçmesi için gereken tek şeyin 2018’in Aralık ayındaki tablonun görülmesi olduğunu ifade etti.

Ripple konusunda ise daha temkinli ifadeler kullanan Merten, XRP’nin bir süre daha yatırımcılarını üzeceğini ancak sonrasında BTC’ye karşı parabolik bir yükseliş yaşayacağını ifade etti.

XRP’yle kıyaslandığında Litecoin hakkında daha ılımlı konuşan Merten, LTC’nin Bitcoin’e karşı avantajlı bir konuma geçerek yüzde 400’lük bir yükseliş yakalayacağını dile getirdi.

Merten, daha küçük altcoinlerin ise Bitcoin’e karşı büyümek için daha fazla alana sahip olduğunu söylüyor. RLC, LEND, KNC, KAVA, REN ve BAT gibi altcoinlerinse Bitcoin karşısında güçlenebilmek için daha fazla alana sahip olduklarını ifade eden ünlü stratejist, söz konusu değerlerin kısa süreli bir düşüşten sonra yeniden ivme kazanacaklarını ve her bir değerin aslında BTC karşısında güzel kazançlar getirecek potansiyelleri olduğunu dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları