BitcoinHaberler

Ünlü İsimler Birbiri Ardına Bitcoin’e Yöneliyor! İşte Son İsim

Ünlü isimler bir bir Bitcoin'e mi yöneliyor?

Eski İngiliz politikacılarından Godfrey Bloom bundan yıllar önce global bankacılık sektörünü aldatmaca olarak nitelendirmişti, ünlü isim bu hafta ilk Bitcoin’ini aldığını attığı bir tweetle açıkladı.

Söz konusu tweetinde bu hafta ilk Bitcoin alımını gerçekleştirdiğini belirten Bloom, kendisinde altın ve gümüş yatırımının fazlaca olduğunu da sözlerine ekledi. Bloom ayrıca kripto paralarla ilgili daha fazla şey öğrenmek istediğini belirtti ve kripto öncülerini röportaja davet etti.

2004 – 2014 yılları arasında Yorkshire ve Humber için Avrupa Parlamentosu üyeliği yapan Bloom, bu dönemde yapılan (2013) bir toplantıda yaptığı bir konuşmada bankacılık sistemini “dolandırıcılık” olarak gördüğünü ve bankaların çalışma prensibinin suç temelli olduğunu ifade etmişti. Merkez bankaları ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Bloom, merkez bankalarının para basmalarının doğrudan bir manipülasyon sebebi olduğunu da sözlerine eklemişti.

Söz konusu durum politikacılar dahil birçok önemli ismin artık bariz bir şekilde kripto paralara ve özellikle de Bitcoin’e yöneldiklerini ortaya koyuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu