Altcoin

Ünlü Kripto Para Analisti, BTC ve ETH’yi Bastıran 2 Altcoin Hakkında Konuştu!

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, bu 2 altcoinin geleceğini yorumladı.

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) kısa sürede %15 yükselmesi, bütün kripto para sektörüne yaradı ve yükseliş dursa da bunun etkileri sürüyor. BTC kısa süre önce 45.500 dolara kadar iğne atarak önemli bir ralliye başlama sinyali verdi ancak şu an bu seviyesinden uzaklaşmakta. İki altcoin ise hala geçen hafta kazandıkları konumu kaybetmiş sayılmaz.

İlgili Haber
Bitcoin'de (BTC) Son Durum Ne? Teknik Analiz

Poppe, İki Altcoin’den Bir Hayli Umutlu

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe de yayınladığı en son videosunda son haftaya damga vuran iki altcoini ele aldı. Poppe, hem BTC hem de ETH paritelerinde göz dolduran Terra (LUNA) ve Cosmos’a (ATOM) değindi. Poppe’ye göre hem ATOM hem LUNA bir altcoin olarak BTC paritesinde yükselişe geçerek kendilerini ispatladı.

Analist, LUNA ve ATOM’un son dönemde ekosistem ile ilgili iyi haberlerle yükselişe geçtiğini ancak bunun devam etmesinin yine BTC’ye bağlı olduğunu aktardı. BTC’nin 42.000 dolar seviyesini koruması bunu sağlayabilir. Öte yandan BTC’nin 45.000 dolar üzerine çıkarak burada kalması da altcoinler için yeni bir ralli sinyali verecektir. Poppe, LUNA ve ATOM’dan uzun vadede bir hayli umutlu ve bunlara ek birkaç altcoine daha değindi.

Analistin değindiği üçüncü altcoin, VeChain (VET) oldu. VET’in de BTC paritesinde güçlü durduğunu belirten analist, VET’in yeni ralli için 155 SATS seviyesini geçmesi gerektiğini vurguladı.

Poppe son olarak ise Thorchain‘e (RUNE) değindi ve bunun yeterli likidite ile 5,8 dolar direncini kırabileceğini, kıramazsa yeniden 4 dolara kadar düşebileceğini aktardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu