Ethereum

Ünlü Kripto Para Analisti, Ethereum’un (ETH) Fiyat Haritasını Çizdi

Ünlü kripto para analisti Benjamin Cowen, Ethereum fiyatının düşüş sinyali verdiğini aktardı.

Dünyanın en popüler kripto para analistlerinden birisi olan Benjamin Cowen, toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) için düzeltme sürecinin henüz bitmediğine inanıyor. Analist, yayınladığı yeni videosunda 713.000 takipçisine seslendi ve Ethereum’un tepkilerini yorumladı.

Ethereum Boğa Sezonunu Bitirdi

Cowen, Ethereum’un şu an boğa piyasasının en önemli desteğine çekildiğini ve 20 SMA ile 21 EMA noktalarının kaybedilmesinin her şeyin sonu olabileceğini vurguladı. Cowen’a göre Ethereum’un boğa piyasasının destek noktasına çıkamaması ve iki önemli desteğin altında kalması, düşüş trendinin devam edeceğine işaret ediyor.

Aynı zamanda ETH/BTC paritesini de inceleyen analist, bu paritenin de ayı yanlısı olduğunu aktardı. Boğa piyasasının destek noktasından çok uzaklaşıldığını aktaran analist, ETH/BTC değerinin de beklenenin altında olduğunu vurguladı. Bitcoin’in her durumda daha iyimser durduğunu ancak ETH’nin değer kaybetmeye devam edeceğini belirten analist, 2.000 dolara kadar düşüş bekliyor.

Cowen, makro aralığın 1.700 dolardan başladığını ve 4.000 dolara kadar gittiğini de aktardı. Analistin bu iddiası en kötü durumda 1.700 doların bile test edilebileceğine işaret ediyor.

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi an itibarıyla 2.700 doların üzerinden işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu