Altcoin

Ünlü Kripto Para Analisti, Ralli Sırası Gelen 3 Altcoini Açıkladı

Pentoshi, ralli sırası gelen altcoinleri paylaştı.

Kripto para sektörünün en tanınan analistlerinden birisi olan Pentoshi, NFT ve metaverse fırtınasının hakim olduğu sektörde sıradaki rallinin hangi kripto paralar ait olacağını düşündüğünü belirtti.

Analist, Ethereum ağı tabanlı blockchain oyunu Axie Infinity’nin (AXS) bu konuda ilk kripto para olacağını vurguladı.

3 Altcoin Yükselişe Hazır

Analist, 300.000’den fazla takipçisine yönelik yaptığı açıklamasında, AXS’in yeniden popüler olmasını beklediğini ifade etti.

Analiste göre AXS fiyatı eski rekorunu test edebilecek ve bu aslında hem NFT hem de Metaverse çılgınlığı sayesinde olacak.

AXS için 145 dolar direncinden sonra 200 dolar ve üzerine işaret eden analist, bunun devamında da fiyat keşfinin beklediğini vurguladı. Analist bunun devamında ise direkt AXS’e ev sahipliği yapan Ethereum ağına dikkat çekti.

Ethereum’un fiyat keşfinin eşiğinde olduğunu ifade eden ünlü analist, bunun devamındaki yükselişin “çok çılgın” olacağını düşünüyor. Analiste göre ETH şu an hem ABD dolarına hem de Bitcoin’e karşı oldukça iyi pozisyonda yer almakta.

Pnetoshi’ye göre Ethereum fiyatının önünde ciddi bir direnç bulunmuyor ve fiyat 4.500 doları geçtikten sonra 5.000 dolar hızlı bir şekilde aşılabilir.

Birçok insanın şu an yeterince ETH almadığını düşündüğünü belirten Pentoshi, ETH’nin önünde uçsuz bucaksız bir yükseliş grafiği olduğunu vurguladı.

Pentoshi son olarak ise ATOM’a dikkat çekti. ATOM fiyatının şu an kendisi için çok bullish durduğunu belirten analist, bunun hareketini yakın görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu