HaberlerKripto Para

Ünlü Kripto Para Borsası BitMEX “BMEX Token’ı” Başlattığını Duyurdu!

BitMEX, milyonlarca BMEX tokeni dağıtacak.

Ripple davasından sonra adı dava haberleri ile gündeme gelen bir zamanların lider kripto para borsası BitMEX, merakla beklenen yerel tokeni BMEX’in lansmanını duyurdu.

Twitter hesabından yapılan paylaşımda “Jetonumuz BMEX’in basıldığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz” denildi.

BitMEX tarafından yapılan açıklamada hem yeni kullanıcılar için hem de mevcut kullanıcılar için BMEX tokenin dağıtılacağı belirtildi. Ünlü kripto para borsası 450 milyon arz ile basılacak olan BMEX tokeninin 1 Şubat 2022’den itibaren dağıtılmaya başlatılacağını söyledi.

İki aşamada piyasaya sürülecek olan BMEX tokeni, ikinci aşamayı oluşturan 2022’nin ikinci çeyreğinin başlarında BitMEX borsasında alınıp satılabilir hale gelecek.

BMEX airdroplarına hak kazanmak için 3 seçenek açıklandı.
BitMEX hesabına kaydolun: KYC’yi tamamlayan yeni kullanıcılar 5 BMEX jetonu ve 10 USDT alacak.
BitMEX ile işlem yapın: Mevcut kullanıcılara, işlemleri için bir ödül olarak BMEX airdrop gönderilecek. Ne kadar çok ticaret yaparsanız, o kadar çok BMEX alırsınız.
3 arkadaşınızı tavsiye edin: Bir hesap açıp KYC’yi tamamlamak için 3 arkadaşınızı alın ve yönlendiren olarak 15 BMEX jetonu alın.

BitMEX CEO’su Alexander Höptner yaptığı açıklamada, BMEX tokeninin piyasaya sürülmesinin BitMEX borsası için bir yeniden doğuşu işaret ettiğini söyleyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

“BMEX tokeninin büyük çoğunluğu kullanıcıları ödüllendirmek ve BitMEX ekosistemini büyütmek için harcanacak. Aktif BitMEX kullanıcılarının BMEX’i airdrop yoluyla ilk alacak kişiler olmasını sağlıyoruz. Bu, BitMEX için heyecan verici bir dönüm noktası ve BMEX’in de bizimle birlikte büyüyeceğini umuyorum.”

Höptner, yeni ve mevcut kullanıcıların sürekli olarak yarışmalara ve airdroplara katılarak mümkün olduğunca çok BMEX tokeni şansı elde edeceğini de ekledi.

BitMEX, ayrıca her çeyrekte BMEX tokenlerini alıp yakacağını ve Binance’in BNB tokenlerini yakmasına benzer şekilde ayrıntıları web sitesinde yayınlayacağını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu