coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Market Yapıcı DWF Labs Bu Altcoinden Satın Aldı, Fiyat Sıçradı!

Ünlü Market Yapıcı DWF Labs Bu Altcoinden Satın Aldı, Fiyat Sıçradı!

Flokı Inu yaptığı açıklamada DWF Labs'ın FLOKI ekosistemini desteklemek için 1.250.000 dolar tutarında ek token satın aldığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasındaki önemli market yapıcılardan biri olan ve yatırımlarıyla dikkat çeken DWF Labs, altcoin alımlarına devam ediyor.

Bu noktada DWF Labs yeni bir altcoin alımı yaptı. DWF Labs’ın Flokı Inu oldu.

Flokı Inu yaptığı açıklamada DWF Labs’ın FLOKI ekosistemini desteklemek için 1.250.000 dolar tutarında ek token satın aldığını söyledi.

“DWF Labs FLOKI ekosistemini desteklemek için 1.250.000 dolar tutarında ek token satın aldı.

Endüstri lideri dijital varlık piyasası yapıcısı ve çok aşamalı Web3 yatırım şirketi DWF Labs, FLOKI Hazinesinden ilave 1.250.000 $ değerinde FLOKI token satın aldı ve birçok kişinin tahmin ettiği şeye doğru ilerlerken Floki Ekosistemini destekleme konusunda güçlü bir kararlılık ifade etti kriptonun şimdiye kadar deneyimlediği en patlayıcı boğa koşusu olacak.”

Bu duyurunun ardından FLOKI fiyatı %12 yükseldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail