binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Milyarder: Bitcoin Fiyatı Bir Daha Düşerse...

Ünlü Milyarder: Bitcoin Fiyatı Bir Daha Düşerse…

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerikalı girişimci ve milyarder Mark Cuban, yerel bir televizyon kanalında yayınlanan talk-show programında kripto paralar hakkında konuştu. Cuban, gelen sorulara ithafen geleneksel yatırımcıların aksine Bitcoin’e altından daha fazla değer verdiğini yineledi.

Ünlü milyardere program esnasında bir başka kritik soru daha soruldu. Sunucu Bill Maher, Cuban’a “Bitcoin fiyatı bir kez daha düşerse ne yapacaksınız? Altın, BTC’den daha risksiz bir varlık değil mi?” sorusunu yöneltti. Amerikalı milyarder ise verdiği cevap ile Maher’i şaşırttı:

“Açıkçası Bitcoin fiyatının bir kez daha düşmesini istiyorum. Böylelikle daha fazla BTC satın alabilirim.”

Cuban BTC Karşıtlarına Ateş Püskürdü!

Yatırımcı geçmişinin yanında NBA takımlarından Dallas Mavericks’in de sahibi olan Cuban Bitcoin yorumunun ardından ons altın yatırımcılarını çok sert eleştirdi.

Cuban, eski nesil olarak nitelendirdiği altın yatırımından uzak dururken BTC’yi eleştiren altıncılara “aptal” diye seslendi. Ünlü milyarder Bitcoin’in ons altından hiç bir eksiğinin olmadığını, bu bakış açısının çağdışı olduğunu vurguladı.

Resmi kaynaklardan doğrulanmasa da ünlü milyarderin büyük miktarda kripto para yatırımı bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail