AnalizBitcoin

Ünlü Milyarder BTC Başına 250 Bin Dolar Tahmininde Israrcı!

Bitcoin destekçisi olarak tanınan ünlü milyarder Tim Draper, geçen seneki tahminini yineledi.

Uzun süredir yapmış olduğu pozitif yönlü Bitcoin tahminleriyle gündemde yer alan ünlü yatırımcı ve Bitcoin destekçisi Tim Draper, daha önceki tahmininden vazgeçmemiş durumda. Draper, hala Bitcoin’in 250 bin doları göreceği inancını sürdürüyor.

Kısa süre önce verdiği bir röportajda Bitcoin’in özellikle ABD’de ve gelişmekte olan ülkelerde enflasyona karşı bir koruma kalkanı görevi gördüğünden bahseden Draper, BTC’nin aslında güven ve özgürlükle ilgili olduğunu ifade etti.

BTC temelli string etkisinin son dönemlerde Nijerya ve Arjantin’de yoğun olarak hissedildiğini ve bu bölgelerdeki yerel para birimlerinin devamlı devalüasyona uğradığını belirten Draper, Bitcoin’in popülaritesi arttıkça benimsenme oranının da artacağına inanıyor.

Bugüne kadar birçok dev şirkete yaptığı yatırımlarla tanınan ünlü iş adamı, birçok nokta atışı tahminle ve doğru yatırımla mal varlığını büyük oranda büyüttü.

Bu anlamda sözleri belli bir kesim tarafından önemle takip edilen ünlü milyarderin Bitcoin’in dev yükselişi için 2022’nin sonu ile 2023’ün başını işaret ediyor oluşu kayda değer bir tahmin olarak karşımıza çıkıyor.

Öte yandan ABD hükumetinin dolar basmaya devam etmesinin Bitcoin’i modern bir enflasyon hedgesi yapmaya devam edeceğini de sözlerine ekleyen Draper, geçtiğimiz sene de aynı BTC tahmini ile gündeme gelmiş, 2023 yılında BTC başına 250 bin dolar görülmezse “çiğ yumurta” yiyeceği yönünde vaatte bulunmuştu.

Bakalım Draper söz konusu tahmininin tutmaması halinde bir süre önce aramızdan ayrılan John McAfee gibi u dönüşü yapacak mı? McAfee, BTC ile ilgili yaptığı rekor tahminlerle gündeme geldiği dönemlerde -BTC’nin 1 milyon dolara ulaşacağını iddia etmişti- öngörülerinin tutmaması halinde cinsel organını yiyeceğini söylemiş ancak bir süre sonra buna inananları aptal olmakla suçlayarak u dönüşü yapmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

2023 yılına kadar btc neyi algılar milyader in hedefini yakalar ve gecer mi, yaşayıp göreceğiz, sebepler bencede çok doğrulama 2023 yilindan itibaren fed faiz artıracağını farz sayarsak, işin mantigi para fede gideceğinden başlayan geri çekilmenin ayi piyasasına döneceği ve fed faiz döngüsü bitene kadar hortum misali parayı çekeceği, hortumdan sonra btc nin nerde kalmıştık diyeceğine kesin.Sozun özü bugünden yarına btc nin olumlu olacağı, fed artırıma başlıyor diyeceği döneme kadar yukarlarda olacağımız sonrasında eskiden olduğu gibi 12-14 bin bandına ziyaretten sonra inanılmaz yerlere gideceğiz. Tek yapmamız gereken btc, Eth, ve projesi olan, çalışan, Btt, Chz, egt, lamb, avax, Algo, mana, matic, Hot, Trx,Axs, Xlm gibi sağlamlardan ödün vermemek, mask in lafiyla yükselen altı boşlardan uzak durmak.


Başa dön tuşu