binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizÜnlü Milyarder Jack Dorsey'den Cesur Bitcoin (BTC) Tahmini!

Ünlü Milyarder Jack Dorsey’den Cesur Bitcoin (BTC) Tahmini!

Jack Dorsey, Bitcoin fiyatının 2030 yılına kadar en az 1 milyon dolara fırlayabileceğini iddia etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin 2023 yılından bu yana muazzam performans gösterirken BTC, Nisan ayında gerçekleşen halving öncesinde yeni bir ATH’ye ulaşarak önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

Bu da BTC fiyatı için beklentileri artırırken, piyasadaki ünlü isimlerden rekor tahminler de gelmeye devam ediyor.

Bu noktada son tahmin Twitter kurucu ortağı Jack Dorsey‘den geldi.

Bitcoin için cesur bir tahminde bulunan Jack Dorsey, BTC fiyatının 2030 yılına kadar en az 1 milyon dolara fırlayabileceğini iddia etti.

Dün ünlü gazeteci Mike Solana ile Pirate Wires’ta bir röportaj yapan Dorsey, Bitcoin’in geleceğine ilişkin iyimser beklentilerini açıklayarak, uzun vadede BTC fiyatının beklentilerin de ötesine geçeceğini söyledi.

“Şu anda fiyat Bitcoin’in en ilginç yönü değil. Bitcoin’in kuruluş hikayesi dışında en şaşırtıcı yanı, üzerinde çalışan ve onu daha iyi hale getirmek için çaba gösteren herkesin, tüm ekosistemi daha iyi hale getirmesidir. Bu da fiyatların yükselmesine neden oluyor.

Bitcoin her şeyden çok büyüleyici bir ekosistem ve bana çok şey öğretti.

Bitcoin ilerleyen süreçte de gelişmeye devam edece. Bu noktada Bitcoin fiyatının 2030 yılına kadar en az bir milyon dolara ulaşabileceğine inanıyorum. BTC büyük olasılıkla bu rakama ulaşacak ve hatta bunun da ötesine geçecek.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail