BitcoinHaberler

Ünlü Muhbir Edward Snowden’den Bitcoin Yorumu: Bu Sorunu BTC Çözer!

Snowden, OnlyFans'ın son sansürüne karşı BTC'yi önerdi.

Kripto para yatırımcılarının ve aslında bütün dünyanın yakından tanıdığı NSA muhbiri Edward Snowden, son dönemde küresel gündemi meşgul eden bir olay hakkında fikrini ortaya koydu. Dünyanın dört bir yanında son yıllarda inanılmaz bir popülerlik elde eden OnlyFans isimli platform, yaptığı son açıklama ile yetişkin içeriklerin kaldırılacağını vurguladı. Aslında platformun kullanılma amacı bu olmasa da son dönemde durumun tam olarak buna dönüştüğü biliniyor. OnlyFans ise bu adımı atması nedeniyle kullanıcılardan tepki çekti.

Snowden: Bunu Bitcoin Çözer

OnlyFans, bu kararın artan baskı nedeniyle alındığını ve hem ödeme sağlayıcıları hem de bankacılık hizmeti sağlayıcılarının bunu yaptığını vurguladı. Edward Snowden ise konu hakkında yaptığı açıklamada Bitcoin’in buna çare olabileceğini düşündüğünü ifade etti.

Snowden, 20 Ağustos tarihinde getirilen yasağa BTC önerisini yaparak aslında daha önce benzer sitelerin attığı adımlardan birisini önerdi. PornHub isimli yetişkin içerik sitesi de 2019 yılında PayPal’ın artan baskısı nedeniyle bu ödeme yöntemini durdurmuş ve dijital para ödemelerini getirmişti. İlk olarak Verge desteğini kabul eden PornHub bunun devamında ise başka kripto paraları da radarına aldı.

Burada dikkat edilmesi gereken noktanın ise bankaların sansüründen kaçan kurumların kripto paralarla bunu çözebiliyor olması. Kripto paraların yavaş yavaş regüle edildiği şu günlerde bunun bankalara açık bir alternatif sunduğu görülmekte ve durum kripto paraların lehine ilerlemekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu