Altcoin

Ünlü Rapçi Snoop Dogg, Bu Altcoin İçin Yeni Bir Şarkı Çıkardı!

Rap dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Snoop Dogg, bu altcoin için yeni bir şarkı ve klip çalışması yaptığını duyurdu.

Son aylarda kripto para dünyasına giderek yakınlaşan ünlü rapçi Snoop Dogg, The Sandbox (SAND) ile işbirliğine gitti. Snoop Dogg, “B.O.D.R.” isimli son albümündeki “House I Build” parçasını The Sandbox Metaverse’ünde üretti.

Bu yılın ileriki dönemlerinde The Sandbox evreninde sanal bir Metaverse konseri vereceği bilinen ünlü rapçi ayrıca 5 Nisan tarihinde Cardano kurucusu Charles Hoskinson ile Twitter Spaces üzerinden bir toplantı yapacağını da bildirdi.

“The Sandbox (SAND) Evreninde Üretilen İlk Müzik Klibi”

The Sandbox altcoininin sahibi şirket olan Animoca Brands, yaptığı açıklamasında Snoop Dogg’un “House I Built” şarkısının The Sandbox evreninde üretilen ilk klip olduğunu söyledi.

Snoop Dogg, söz konusu şarkıyla ilgili olarak şunları söyledi:

“House I Build parçası, şimdiye kadar yaşamımı ve kariyerimi oluşturma yollarım ile The Sandbox evreninde sahip olduğum Snoopverse sanal dünyası arasındaki benzerlikleri gösteriyor. Metaverse ya da gerçek evren olsun fark etmez, olayın özü her daim gerçek olmak, kendin olmak ve karşına çıkan her fırsattan yararlanmaktır.”

Altcoin platformunun ücretsiz içerik üretim araçları olan VoxEdit ve Game Maker kullanılarak yapılan klipte Snoop Dogg, kendisini Minecraft karakterlerine benzer bir şekilde pikselleştirilmiş olarak gösterdi.

Bununla birlikte klipte DJ’ler Blondish ve Steve Aoki de konuk olarak yer alıyor.

The Sandbox CEO’su: “Yakın Gelecekte Benzer Çalışmalar Çoğalacak”

Bununla birlikte rapçinin yayınladığı klip, The Sandbox evreninde bu yıl vereceği sanal konser için de bir tanıtım olma özelliği taşıyor. Altcoin platformunun CEO’su ve kurucu ortağı Arthur Madrid konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Snoop Dogg, The Sandbox evreninde kendi Snoopverse’ünü oluşturuyor. Bu evrende Snoop Dogg’un avatarı, sadece kendi hayranlarına açık olarak şekilde sanal konserler düzenleyecek.

House I Build parçası ile birlikte gelecekte benzer çalışmaların yapılacağını söyleyebiliriz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu