AnalizBitcoin

Ünlü Türk Analistten Bitcoin Halving Öncesi Son Hareket Değerlendirmesi

Ünlü analist Selcoin piyasa ile ilgili yeni öngörülerde bulundu. İşte detaylar...

Yaptığı isabetli ve bilgilendirici öngörüleri ile adından söz ettiren Selcoin, Bitcoin ile ilgili yeni bir video yayınladı. Bitcoin hakkındaki videodan satır başlıkları şu şekilde:

Japon Merkez Bankası tarafından dün yapılan “kripto para üretme” duyurusu üzerine konuşan Selcoin, birçok devletin katıldığı bu gruba ABD’nin katılmadığını ifade etti. Çoğu ülkenin ABD dolarına cephe aldığı günümüzde bu gibi hamlelerin ABD dolarına yapılacak ihtilali tetiklediğini ve bu yüzden oluşturulan grupta ABD’nin yer almadığını ifade etti.

İlgili Haber
Dev Merkez Bankaları Kripto Para Üretmek İçin Bir Araya Geliyor: İşte O Devletler!

Her geçen gün biraz daha dijitalleşen dünyamızda, ilerleyen süreçte ABD’nin gücünü kaybedeceğini düşünen Selcoin, bu olmadan önce tüm dünyada ABD siyasetinin gitgide sertleşebileceğine vurgu yaptı.

Bitcoin İçin Halving Öncesi Ne Bekleniyor?

Bitcoin fiyatı hakkında da konuşan ünlü isim, 8450 dolar seviyesinin önemli bir destek olduğunu ifade ederken bu seviyenin altındaki destek seviyesinin ise 7950 dolar seviyelerinde olduğunu ifade etti.

Direnç alanının 9000 dolar seviyelerinde olduğunu ifade eden ünlü analist, bu direncin kırılması durumunda halving öncesi son fiyatlanmanın görülecek olduğunu ve bu fiyatlanmanın şubat – mart döneminde son bulacağını ifade etti. Zira birçok kişinin halving döneminden yaklaşık 1 ay önce kar satışı yapacağını ve fiyatın halving anında ve biraz öncesinde gerileyebileceği düşünülüyor.

Orta ve uzun vade için Bitcoin‘de yükseliş beklediğini belirten Selcoin, kısa vadede ani düşüşler olabileceğini ve birçok yatırımcının “silkelenme” işlemi ile zarar edebileceğini ifade ederek bu duruma dikkat edilmesi konusunda uyardı.

Daha birçok açıklamanın bulunduğu videonun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu