blank
BitcoinEthereum

Ünlü Yatırımcı Açıkladı: Bütün Bitcoin’lerini (BTC) Satıp Ethereum (ETH) mu Alacak?

Goldman Sachs'in eski yöneticilerinden Raoul Pal, "all-in" Ethereum yatırımı yapabilir.

Kripto para piyasasının son 24 saatlik görünümüne bakıldığında, 24 saat içerisinde inanılmaz bir değişim yaşandığı görülüyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in 54.000 dolar üzerinde tutunmaya zorlanmasına karşın Ethereum (ETH) fiyatının 2.600 dolar seviyesine kadar çıktığı görülmekte. ETH/BTC paritesi de bu bağlamda son dönemde görülen en sert kırılımlardan birisini yaşadı.

Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal ise yaptığı yeni bir açıklamada elindeki bütün Bitcoin (BTC) fonlarını satarak Ethereum (ETH) almak üzere olduğunu iddia etti. Pal, aynı zamanda Global Macro Investor fonunun da yöneticisi konumunda. Daha önce önde gelen birçok fonu yöneten Pal, yaptığı açıklamalarla da piyasada dikkat çeken birisi olarak bilinmekte.

Ethereum’un Fiyatı ve Temelleri Hızla Büyüyor

Pal, ETH/BTC grafiği ile beraber paylaştığı açıklamasında ETH fiyatının büyük bir patlama arifesinde olduğuna değindi. Pal, DeFi, NFT veya ekosistem içerisindeki herhangi bir şeyin fiyatı arttığında bunun ETH’yi etkilediğini de vurguladı.

Pal, Ethereum ekosisteminin %100 gibi bir hızla büyüdüğünü belirterek inanılmaz oranda geliştirici çektiğini ve uygulamaların sayısının da hızlıca yükseldiğini belirtti. ETH 2.0’nin geliyor olmasına da vurgu yapan Pal, daha ucuz işlem ücreti ve daha az toplam arz sayesinde ETH fiyatının yükselmeye devam edebileceğinin sinyallerini verdi. Açıklamasının devamında “bir Bitcoin boğası” olduğunu vurgulayan Pal, buna rağmen Ethereum’un daha iyi bir performansa sahip olduğunu vurguladı.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu