binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Yatırımcı, Jeopolitik Gerilimlerin Bitcoin Fiyatına Olumlu Etki Edeceğini Savundu! Bitcoin'de Bu...

Ünlü Yatırımcı, Jeopolitik Gerilimlerin Bitcoin Fiyatına Olumlu Etki Edeceğini Savundu! Bitcoin’de Bu Fiyatı İşaret Etti!

Bazı yatırımcılara göre, jeopolitik huzursuzluk ve alternatif varlıklara artan ilgi nedeniyle Bitcoin (BTC) fiyatı yükselebilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bazı yatırımcılara göre, jeopolitik huzursuzluk ve alternatif varlıklara artan ilgi nedeniyle Bitcoin (BTC) yakın gelecekte 120.000 dolara kadar bir yükseliş gösterebilir.

Ünlü Yatırımcı, Jeopolitik Gerilimlerin Ortasında Bitcoin’in 120 Bin Dolara Yükseleceğini Tahmin Ediyor

Haftalık %10’luk bir düşüş yaşamasına rağmen Bitcoin, Tyr Capital’in baş yatırım yetkilisi Edouard Hindi’nin de vurguladığı gibi jeopolitik istikrarsızlığa karşı cazip bir koruma olmaya devam ediyor.

Hindi, Bitcoin’in altınla olan korelasyonunu vurgulayarak yatırımcıların geleneksel finansal varlıklardan giderek uzaklaştığını öne sürüyor.

Hindi, “ETF şu anda bu Kıyamet Günü rallisine öncülük ediyor ve küresel jeopolitik kötüleşmeye devam ettikçe ve orta sınıflar servetlerini korumanın yollarını bulmaya devam ettikçe önümüzdeki aylarda 120.000 dolara ulaşılmasını beklemeliyiz” dedi.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Biri TRY Paritesi Olmak Üzere 6 Yeni Altcoin Paritesi Listeledi!

Hafta sonu boyunca kripto piyasaları, İran ve İsrail arasında tırmanan gerilimin yanı sıra 20 Nisan’da yapılması planlanan Bitcoin ödülünün yarıya indirilmesi öncesinde kar alımları nedeniyle önemli bir kargaşayla karşı karşıya kaldı.

Yaşanan düşüşe rağmen, Bitcoin ve başlıca tokenlar Pazartesi günü bazı kayıpları tersine çevirmeyi başardı, ancak Salı günü Asya işlem saatlerinde düşüşlerine devam etti.

Bitcoin’in 120.000 dolara yükselme potansiyeli, jeopolitik belirsizliklere ve geleneksel piyasa dalgalanmalarına karşı bir koruma olarak devam eden öneminin altını çiziyor ve yatırımcılara giderek daha belirsiz hale gelen küresel ortamda servetlerini korumak için alternatif bir yol sunuyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail