BitcoinEthereum

Ünlü Yazar Vurguladı: Tarihteki En Büyük Kriz Öncesinde Bu Varlıkları Alın!

Kiyosaki, BTC ile ETH alıyor!

Zengin Baba, Yoksul Baba kitabının yazarı ve ABD’nin en çok satış yapan yazarlarından birisi olan Robert Kiyosaki, kesinlikle ekonomi dünyasının çok önemli simalarından birisi haline de geldi.

Kiyosaki, altın ve gümüş hakkında yaptığı yorumlarla takipçilerine çok kazandırdıktan sonra Bitcoin trenine de ilk atlayanlardan birisi olmuştu.

Lider kripto para birimini yeni nesil altın olarak gören Kiyosaki, bununla ilgili takipçilerine çok fazla davet mesajı gönderse de bunun aslında çok önemli olduğu biliniyor.

Kiyosaki şimdi ise altın ve BTC sonrasında tam olarak neye yatırım yaptığını açıklayarak takipçilerinin yeni kripto para yatırımından haberdar olmasını sağladı.

Ünlü yazar ve milyoner iş adamı, bu haftanın başlarında kripto para piyasası için düşüş uyarısında da bulunmuştu ve beklenen oldu. Ünlü isim şimdi ise “tartışmayı bırakın, alım yapın” ifadesi ile Ethereum’a işaret etti.

Krizden Önce Bunları Alın!

Kiyosaki, katıldığı bir podcast yayınında yaptığı açıklamalarında “altın, gümüş ve Bitcoin” yatırımından çok şey kazandığını ancak şu an Ethereum’a ilgi duyduğunu vurguladı.

Artık Bitcoin, altın ve gümüş yatırımına ek olarak Ethereum da almaya başladığını ifade etti. Analist, “altın, gümüş, bitcoin ve ethereum tarihteki en büyük düşüşten önce alınacak en iyi varlıklar” ifadesi ile de bu konuda ne kadar iddialı olduğunu ortaya koydu.

Bu çöküşün sebebi ise Evergrande krizi olarak gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu