binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerÜst Düzey Hakimlerin Kripto Para Portföyü Ortaya Çıktı: Bitcoin ve Bu Altcoinlerden...

Üst Düzey Hakimlerin Kripto Para Portföyü Ortaya Çıktı: Bitcoin ve Bu Altcoinlerden Tutuyorlar!

Güney Koreli bazı üst düzey hakimlerin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP ve Solana (SOL) gibi popüler kripto paraları elinde tuttuğu ortaya çıktı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Milletvekilinin şüpheli kripto para işlemleriyle gündeme gelen Güney Kore, şimdi de üst düzey hakimlerin kripto para varlıklarıyla gündeme geldi.

Yerel haber ajansı NoCut News’in ve Joongang Ilbo’un haberlerine göre Güney Koreli bazı üst düzey hakimlerin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP ve Solana (SOL) gibi popüler kripto paraları elinde tuttuğu ortaya çıktı.

Bu durum Güney Kore Yüksek Mahkemesi’nin, olası çıkar çatışmalarını önlemek amacıyla kıdemli yargıçların finansal varlıkları hakkında yıllık kamuya açıklama yapmaları gerektiğine karar vermesiyle bu bilgiler ortaya çıktı.

Mahkeme kararına göre hakimlerin sunması gereken açıklamalar, eşleri ve çocuklarının mal varlıklarını ve kripto cüzdan bilgilerini de içermesi gerekiyor.

Buna göre Cheongju Bölge Mahkemesi Baş Yargıcı Lim Byeong-ryeol, kendisinin 9,92 ve 3,38 BTC tuttuğunu, eşi ve oğlunun da kendi adlarına toplam 6,54 BTC tutuklarını söyledi.

Baş Yargıcı Lim Byeong-ryeol, Bitcoin dışında küçük miktarlarda Ethereum, Solana ve XRP tuttuğunu belirtti.

Ayrıca, Yüksek Mahkeme Kamu Hizmeti Etik Komitesi Başkanı Kang Il-won, Baş Yargıç Cho Hee-dae ve Yüksek Mahkeme Yargıçları da dahil olmak üzere 141 yüksek rütbeli yargıcın kripto paralar dahil mal varlıklarını açıkladı.

Cheongju Bölge Mahkemesi Baş Yargıcı Lim Byeong-ryeol, kendi adına 3,38 Bitcoin (192,34 milyon KRW), eşi ve oğlunun da sırasıyla 519,68 milyon KRW ve 1,05 milyon KRW değerinde kripto para tuttuğunu bildirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail