bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAnalizUsta Analist Bitcoin'in Orta Vadeli Eğiliminin Olumlu Olacağını Düşünüyor

Usta Analist Bitcoin’in Orta Vadeli Eğiliminin Olumlu Olacağını Düşünüyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

An itibarı ile 10.480 dolardan işlem görmekte olan Bitcoin, tam 11.000 dolara tutunmaya çalışırken güçlü bir “selloff”la 10.200 dolarlara kadar geriledi. Nefeslerin yeniden tutulduğu bu süreçte lider kripto para biriminin bir sonraki hamlesini yakın takibe alan tanınmış analistlerden Willy Woo yeni paylaştığı BTC analizinde 9.600 dolarlık CME boşluğunun doldurulacağı konusuna katılmadığını dile getirdi.

Bitcoin’in orta vadeli eğiliminin olumlu olabileceğini belirten Woo, genel anlamda piyasada büyük çaplı bir çöküş beklemediğini, spot yatırımcılar açısından sektöre girmek için çok da yanlış bir zaman olmadığını ve 10.000 doların altında çok fazla satın alma seviyesi bulunduğunu belirtti.

Kaldıraçlı işlemlerin çok büyük riskleri beraberinde getirdiğinin de altını çizen Woo, özellikle yeni yatırımcılara, bu belirsizliğin hakim olduğu dönemde spot piyasada işlem yapmalarını önerdi.

Şimdi herkes Bitcoin’in bir sonraki hamlesinin ne olacağını merakla bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları