bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAnalizUsta Analistlere Göre Bitcoin'in Sıradaki Hamlesi Ne?

Usta Analistlere Göre Bitcoin’in Sıradaki Hamlesi Ne?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünkü sert düşüşüyle 11.100 doları gören Bitcoin, an itibarı ile 11.500 doların biraz altında işlem görüyor. Bu düşüşten sonra Bitcoin balinalarından bazıları harekete geçti. Kimliği belirsiz bir Bitcoin balinası tam 50 milyon dolarlık Bitcoin’i taşıdı. Piyasalarda merak uyandıran işlemle tam 4.500 BTC transfer edilmiş oldu.

Söz konusu işlem beraberinde birçok soruyu da getirdi. Birçok yatırımcı söz konusu yüklü transferin ardındaki gizemi merak ederken kimisi bu yüklü aktarımın yeni bir “selloff”a gebe olup olmadığını sorgulamaya başladı. Çoğu kişiyse Bitcoin’in bundan sonraki hamlesinin ne olacağı konusunda endişeli.

Kripto camiasının tanınmış analistleri ise ardı sıra yorum paylaştılar. Usta analistlerden biri olan Flood’a göre lider kripto para birimi önce 11.000 doların altını görecek ve hemen ardından 10.500 dolar seviyesini görebilir.

Bir diğer ünlü analist Josh Rager ise 10.000 doların altına doğru bir düşüş beklentisi içerisinde. Ancak Rager bu güçlü geri çekilmenin ardından %30’luk bir yükseliş beklediğini de belirtmekten çekinmedi.

Sektörün belki de en çok tanınmış analistlerinden biri olan Michaël van de Poppe ise Bitcoin’in 10.800 dolar aralığının en düşük seviyesine ineceğini dile getirdi.

Özetle sektör devi analistlerden birçoğu Bitcoin için güçlü düşüş beklentileri içerisindeler. Bakalım lider kripto para biriminin bir sonraki hamlesi ne olacak?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları