AnalizBitcoin

Usta Analistlere Göre Bitcoin’in Sıradaki Hamlesi Ne?

Dev Bitcoin balinası yeni bir selloff habercisi olabilir mi?

Dünkü sert düşüşüyle 11.100 doları gören Bitcoin, an itibarı ile 11.500 doların biraz altında işlem görüyor. Bu düşüşten sonra Bitcoin balinalarından bazıları harekete geçti. Kimliği belirsiz bir Bitcoin balinası tam 50 milyon dolarlık Bitcoin’i taşıdı. Piyasalarda merak uyandıran işlemle tam 4.500 BTC transfer edilmiş oldu.

Söz konusu işlem beraberinde birçok soruyu da getirdi. Birçok yatırımcı söz konusu yüklü transferin ardındaki gizemi merak ederken kimisi bu yüklü aktarımın yeni bir “selloff”a gebe olup olmadığını sorgulamaya başladı. Çoğu kişiyse Bitcoin’in bundan sonraki hamlesinin ne olacağı konusunda endişeli.

Kripto camiasının tanınmış analistleri ise ardı sıra yorum paylaştılar. Usta analistlerden biri olan Flood’a göre lider kripto para birimi önce 11.000 doların altını görecek ve hemen ardından 10.500 dolar seviyesini görebilir.

Bir diğer ünlü analist Josh Rager ise 10.000 doların altına doğru bir düşüş beklentisi içerisinde. Ancak Rager bu güçlü geri çekilmenin ardından %30’luk bir yükseliş beklediğini de belirtmekten çekinmedi.

Sektörün belki de en çok tanınmış analistlerinden biri olan Michaël van de Poppe ise Bitcoin’in 10.800 dolar aralığının en düşük seviyesine ineceğini dile getirdi.

Özetle sektör devi analistlerden birçoğu Bitcoin için güçlü düşüş beklentileri içerisindeler. Bakalım lider kripto para biriminin bir sonraki hamlesi ne olacak?

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu