Kripto HaberleriAnalizUsta Tüccardan Bitcoin Yatırımcılarına Sinyal: Bu Olduğu Zaman Alım Zamanı Gelmiştir!

Usta Tüccardan Bitcoin Yatırımcılarına Sinyal: Bu Olduğu Zaman Alım Zamanı Gelmiştir!

Takip et

Usta tüccar Peter Brandt, son paylaştığı tweetlerinden birinde Bitcoin satın almanın zamanının gelebileceğini söyledi.

Brandt, piyasa duyarlılığının son derece “ayı” göründüğünü ve bu yüzden de BTC’nin yükseleceğine inandığını belirtti.

İlgili tweetine Bitcoin’in haftalık grafikte azalan bir kanal oluşturduğunu gösteren bir fiyat grafiği de ekleyen Brandt, bu tür grafiklerin kısa vadede ayı olduğu düşünüldüğünü belirtti.

Öte yandan mart-nisan aylarında Twitter profil fotoğraflarında lazer göz takan ve kasımda BTC için bir roket artış öngören sosyal medya hesaplarının çoğunun, şimdi 30 bin dolar seviyesinin ihlal edileceğini tahmin etmesini büyüleyici bulduğunu ifade eden usta analist, “boğalar lazer göz taktığında satış zamanı, boğalar ayı olduğunda ise alış zamanı” olduğuna işaret etti.

Amiral gemisi kripto para birimi kasım ayında 69.000 dolar ile zirve yaptı ancak o zamandan beri %50’den fazla değer kaybetti.

“Bu Seviye Kırılana Kadar BTC’nin Yükselişe Geçmesi Zor!”

Peter Brandt’in yanı sıra BTC’yi yakın markaja alarak değerlendirmelerde bulunan bir diğer popüler kripto para yatırımcısı Scott Melker ise yakın zamanda attığı bir tweette 39.600 dolar seviyesinin üzerinde haftalık kapanış yapana kadar Bitcoin’in yükselişe geçmeyeceğini iddia etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları