Bitcoin

Uzmanların Yeni Tahmini: Bitcoin 11.000 Doları Geçecek!

CL isimli Twitter'da paylaşım yapan kripto para analisti ve diğer uzmanlar bazı iddialar ortaya attı.

Nexo

Bugün Bitcoin fiyatının tekrar yükselişe geçmesinin ardından kripto para piyasası ile ilgili analistler konuşmaya başladı. Düşüşler sürerken açıklama yapmaktan çekinen kripto para analistlerinin yükseliş başladığında ”bol keseden” açıklamalar yapması ise bazı yatırımcıların tepkisini çekiyor. Kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler sonrasında CL isimli analist Bitcoin’in teknik veriler beklediği gibi giderse ve hiçbir problem yaşanmaz ise 11.000 dolar ve ardından 11.500 dolara yükseleceğini ortaya attı. Kripto para birimlerinin kısa süre içerisinde 12.000 doları göreceği iddiaları bugün piyasada dalgalanan ve gündemde olan iddialar olmuştu.

Bitcoin 10.400 doların ardından 10.700 dolara yükselerek fiyatında yeni bir artış döneminin başladığı sinyalini verirken, birçok yatırımcı beklenen fiyatın bu olmadığını ve 13.000 dolara kadar fiyatın kendileri için pek önem arz etmediğini düşünüyor. Bitcoin fiyatındaki beklenti öncesinde 11.000 doların arkasından 11.500 dolar olsa da fiyatı 15.000 dolara kadar yükselmediği sürece dikkate almayan ve alım yapmayan yatırımcıların sayısı gün geçtikçe çok fazla fiyat değişimi olduğu sürece mevcut olacak. Bitcoin fiyatındaki gelişmelerin 11.500 doların ardından 15.000 dolara çıkışı hızlandırması mümkün.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı