Bitcoin

Uzmanların Yeni Tahmini: Bitcoin 11.000 Doları Geçecek!

CL isimli Twitter'da paylaşım yapan kripto para analisti ve diğer uzmanlar bazı iddialar ortaya attı.

Bugün Bitcoin fiyatının tekrar yükselişe geçmesinin ardından kripto para piyasası ile ilgili analistler konuşmaya başladı. Düşüşler sürerken açıklama yapmaktan çekinen kripto para analistlerinin yükseliş başladığında ”bol keseden” açıklamalar yapması ise bazı yatırımcıların tepkisini çekiyor. Kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler sonrasında CL isimli analist Bitcoin’in teknik veriler beklediği gibi giderse ve hiçbir problem yaşanmaz ise 11.000 dolar ve ardından 11.500 dolara yükseleceğini ortaya attı. Kripto para birimlerinin kısa süre içerisinde 12.000 doları göreceği iddiaları bugün piyasada dalgalanan ve gündemde olan iddialar olmuştu.

Bitcoin 10.400 doların ardından 10.700 dolara yükselerek fiyatında yeni bir artış döneminin başladığı sinyalini verirken, birçok yatırımcı beklenen fiyatın bu olmadığını ve 13.000 dolara kadar fiyatın kendileri için pek önem arz etmediğini düşünüyor. Bitcoin fiyatındaki beklenti öncesinde 11.000 doların arkasından 11.500 dolar olsa da fiyatı 15.000 dolara kadar yükselmediği sürece dikkate almayan ve alım yapmayan yatırımcıların sayısı gün geçtikçe çok fazla fiyat değişimi olduğu sürece mevcut olacak. Bitcoin fiyatındaki gelişmelerin 11.500 doların ardından 15.000 dolara çıkışı hızlandırması mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu