Kripto HaberleriAltcoinUzun Süredir Uyuyan Meme Token Balinası, Elindeki Coinlerin Tamamını Borsaya Taşıdı!

Uzun Süredir Uyuyan Meme Token Balinası, Elindeki Coinlerin Tamamını Borsaya Taşıdı!

Büyük bir kripto para cüzdanı, uzun süredir elinde tuttuğu meme tokenleri merkezi bir borsaya transfer etme kararı aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Elinde Shiba Inu (SHIB) meme tokeninden 499.62 milyar adet bulunduran bir kripto para balinası, bunları Hotbit borsasına toplam 4.24 milyon dolar tutarındayken, token başına 0.0000085 dolar fiyatla transfer etti.

İşlem, balina 7.5 ay boyunca hareketsiz kaldıktan sonra 13 saat önce gerçekleşti.

Balina, 2022’de fiyatların toparlanmasını umarak daha yüksek fiyatlardan SHIB biriktiriyordu. Ancak, SHIB 2021’in sonlarından bu yana istikrarlı bir düşüşte ve Ekim 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000065 dolardan %80’den fazla değer kaybetti.

Şimdi satış yaparsa biraz zarar edecek olmasına rağmen, bu balina SHIB alım satımından hala %200+ yatırım kazancı elde etmiş durumda.

İlgili Haber
Yarın 3.5 Milyar Dolarlık Bitcoin ve Ethereum Opsiyonunun Vadesi Doluyor! Anlamı Ne?

Balina, SHIB meme tokeni popüler hale gelmeden önce Nisan 2021’de bu tokenden satın alarak erken yatırım yapanlardan biri oldu. Balina, 2021’de SHIB alım satımından 70 milyon doların üzerinde kâr elde etti.

Balina aynı zamanda piyasanın zamanlamasını da iyi yaptı ve düşük fiyattan alıp yüksek fiyattan sattı. En dikkat çekici işlem, balinanın Hotbit’te 900 milyar SHIB’i 0,000065 dolarlık en yüksek fiyattan satarak 58.27 milyon dolar kazandığı Ekim 2021’de gerçekleşti.

Bununla birlikte balinanın son yaptığı işlemi yine yakın bir zamanda kapanacağı açıklanan Hotbit borsasına yapması dikkat çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları