Kripto HaberleriAnalizValkyrie Analistlerinden Bitcoin Analizi! "Bu Veri Düşüşü İşaret Ediyor!"

Valkyrie Analistlerinden Bitcoin Analizi! “Bu Veri Düşüşü İşaret Ediyor!”

Valkyrie analistleri Bitcoin'in grafiğinin düşüş eğilimi gösterdiğini belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’deki borç limiti görüşmelerinin uzaması hisse senetleriyle birlikte Bitcoin dahil olmak üzere kripto paralarda da düşüş getirdi.

Yatırımcılar 25,800 kadar gerileyen Bitcoin’deki düşüşün devam edip etmeyeceğini merak ederken varlık yönetimi firması Valkyrie Investments BTC’deki düşüşün devam edebileceğini söyledi.

Bu noktada Japon gazeteci Goichi Hosada tarafından 1960’larda geliştirilen “Ichimoku Cloud” göstergesini kullanan Valkyrie analistleri Bitcoin’in günlük grafiğinde “Ichimoku cloud” göstergesinin düşüş eğilimi gösterdiğini belirtti.

Baş Yatırım Sorumlusu Steven McClurg liderliğindeki Valkyrie’deki analistleri raporda şunları söyledi:

“Bitcoin’de veriler, yakın vadede yükseliş ivmesinde düşüşü gösterirken uzun vadede devam eden yüksek zaman dilimli artış eğilimini gösteriyor.

Bu bağlamda Bitcoin’deki Ichimoku Cloud göstergesinin düşüş eğilimi gösterdiğinden BTC 24.000 dolara doğru bir düşüş daha görülebilir.”

2023 yılına muazzam bir giriş yapan lider kripto para birimi Bitcoin yıl içerisinde FED’in şahin tavrını yenilemesi, dolar endeksindeki toparlanma ve devam eden ABD borç limiti belirsizliği nedeniyle Mayıs ayında bu ay yaklaşık %10 düşerek 26.300 dolar seviyelerine geriledi.

BTC yazım esnasında 26,373 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları