binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinVanguard Yeni CEO'sundan İlk Bitcoin Açıklaması Geldi!

Vanguard Yeni CEO’sundan İlk Bitcoin Açıklaması Geldi!

Vanguard yeni CEO'su Salim Ramji ilk röportajını yaptı ve Bitcoin ETF kararından dönülmeyeceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve kripto paralar hakkında konusunda olumsuz bir bakış açısına sahip olan ABD merkezli yatırım şirketi Vanguard geçtiğimiz günlerde yeni CEO’sunu tanıtmıştı.

7.2 trilyon dolarlık varlığı yöneten Vanguard,  yeni CEO olarak BlackRock küresel ETF bölümünün eski başkanı Salim Ramji’yi seçti.

BlackRock’ın spot Bitcoin ETF’inin başlatılmasındaki önemli bir isim olan Salim Ramji’nin Vanguard’a geçişi ile ilgili Vanguard’ın spot Bitcoin ETF’leriyle ilgili kararında bir değişiklik olup olmayacağı merak ediliyordu.

BlackRock gibi küresel devlerin aksine, Bitcoin gibi kripto paralara olumsuz yaklaşan Vanguard’ın yeni CEO Salim Ramji ilk röportajını yaptı ve BTC ETF kararından dönülmeyeceğini açıkladı.

Barron’s’a konuşan Ramji, Vanguard’ın Bitcoin hakkındaki fikirlerini değiştirmediğini ve şirketin spot Bitcoin başlatmama kararını geri almayacaklarını söyledi.

Ramji açıklamasında yeni şirketi Vanguard’ın tutarlılığı temsil ettiğini belirterek kripto ile ilgili yatırım ürünlerinin “şirketin yatırım felsefesi” ile uyuşmadığını ifade etti.

“Şirketlerin neyi temsil ettikleri ve sundukları ürün ve hizmetler açısından tutarlı olmasının önemli olduğunu düşünüyorum.

Şirketin CIO’su Greg Davis’in açıklamasını duydum ve bunun Vanguard’ın yatırım felsefesiyle tamamen tutarlı olduğunu düşünüyorum. Mantıklı ve tutarlı bir bakış açısı.”

Vanguard Bitcoin ve kripto paraları spekülatif ve olgunlaşmamış bir varlık sınıfı olarak görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail