blank
BorsaHaberler

Vebitcoin Borsasının Altından İddaa Bayii Çıktı!

Vebitcoin ve Thodex Türkiye'nin Gündeminde

Thodex’ten sonra Vebitcoin borsasının faaliyetlerini durdurması yine gündeme oturdu. Vebitcoin etiketi Twitter Türkiye’nin en çok konuşulan konuları arasında girdi.

Thodex’in yerli kripto para borsalarına verdiği hasar henüz etkisini kaybetmemişken ikinci bir borsadan kötü haberlerin gelmesi yatırımcıların güvenini iyice sarstı.

Son olarak Mali Suçları Araştırma Kurulu’nun (Masak) yerli kripto para borsası Vebitcoin ile ilgili inceleme başlattığını ve bankalardaki hesaplarına bloke konulduğunu paylaşmıştık.

İlgili Haber  Son Dakika! Thodex CEO'sunun Yeri Tespit Edildi! Masak Vebitcoin Borsasının Hesaplarına Bloke Koydu!

Bu sırada Vebitcoin CEO’su İlker Baş ile ilgili gelen bazı bilgiler yatırımcılarda şaşkınlık yarattı.

Vebitcoin CEO’su İlker Baş’ın Muğla Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı bir esnaf olduğu ve hali hazırda “Kazandım İddia Bayii” isimli iddia bayisini işlettiği ortaya çıktı.

Vebitcoin adlı borsasın ticari bilgileri araştırıldığında tek pay sahipli anonim şirket olduğu, tek yetkilinin İlker Baş olduğu ve başkaca bir yönetim kurulu üyesinin bulunmadığı görülüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 Yorum

  1. Y E R L I B O R S A L A R D A N U Z A K D U R . SADECE BINANCE IYI DIYORLAR SADECE BINANCE


Başa dön tuşu