HaberlerKripto Para

Venezuela’da kripto paralar işe yaramıyor!

Venezuela yönetiminin kripto paralar ile ilgili tüm baskıları ve uygulamalarına rağmen ülkede Petro kullanımı ve kripto para kullanımı yaygınlaşmaya devam etse bile ülke ekonomisine en ufak bir olumlu süreç yaşanmadığı gözlemlendi. Yapılan yeni para değişimi ile birlikte parasından sıfırları atan Venezuela yönetimi, bu adımı ile birlikte halkın çok daha az kağıt para taşıyacak olduğunu ve daha fazla insanın bu sayede ekonomik olarak ayağa kalkabilecek olduğunu ifade etmişti.

Halkın talepleri yerine sadece yandaş olan kendi tarafında olan kişilerin taleplerine önem veren Nicolas Maduro yönetiminin bugünlerde aldığı bu ekonomik kararların ise ülke ekonomisine daha fazla sorun yaşattığı ve ülkede ekonomik olarak bir gelişim yerine tam tersi ekonomik bir çöküş yaşanıyor.

Venezuela ekonomisi battı!

Venezuela ekonomisinin batış yaşaması ve ülke ekonomisinde yaşanan problemlerin devam ederek ve katlanarak daha fazla artması dolayısı ile bir takım problemler yaşanıyor. Kripto paraların ülkede işe yaramamasının nedeni ise kripto paralar ile bir ülke ekonomisinin yönetilemeyecek olduğunu çok iyi özetliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu