Bitcoin

Virgin Galactic CEO’su: “Bitcoin Mevcut Piyasada İnsanlar İçin Sigorta Görevi Görüyor”

Chamath Palihapitiya'ya göre her vatandaşın yüzde 1 Bitcoin yatırımı olmalı.

Virgin Galactic’in CEO’su Bitcoin’in (BTC) potansiyel kriz anları için son derece yerinde bir yatırım olacağını ifade etti ve yatırımcılara önemli tavsiyelerde bulundu.

Virgin Galactic Sir Richard Branson tarafından kurulmuş, Virgin grubuna ait bir şirkettir ve ticari uzay yolculuğu seferleri düzenlemek için kurulmuştur. İlk başarılı test uçuşundan bu yana yaklaşık 8 bin rezervasyon aldığını belirten şirket, bilet satışlarını dün itibarı ile yeniden başlatmış durumda. Tıpkı şirketin şu anki CEO’su Chamath Palihapitiya gibi Richard Branson da 2013 yılında Bitcoin’in de insanlığı geleceğe taşıyacağını belirtmişti.

Katıldığı bir programda kripto paralarla ilgili konuşan Palihapitiya, mevcut sistemde yatırımcılar için birçok risk olduğuna değindi. Kontrol dışı gerçekleşen ve herhangi bir müdahaleye açık olmayan kriz durumlarında merkeziyetsiz bir yapının “kalkan” görevi üstleneceğini belirten CEO, herhangi bir ülkedeki her ortalama vatandaşın bu tür risklere karşı bir önem olarak Bitcoin yatırımı yapmasını gerekli gördüğünü dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu