BorsaHaberler

Virüsle Mücadele Yolunda Bitcoin Borsası Binance’ten Türkiye’ye Yardım

Binance'in yardım departmanı Binance Charity'nin Twitter'da paylaştığı listede Türkiye de yer alıyor.

Corona virüsünün aldığı canların sayısı her geçen gün artarken yardımda bulunan şirketlerin sayısı da aynı şekilde artış göstermekte. Özellikle pandeminin ortaya çıktığı ilk günlerde Wuhan bölgesine milyonlarca dolar bağışta bulunan Binance, şimdi de Türkiye’ye yardım yollamaya hazırlanıyor.

Virüsün etkisinin en çok görüldüğü ülkelere yardımda bulunacağını açıklayan Binance’in yardım departmanı olan Binance Charity’nin Twitter’da paylaştığı listede Türkiye de yer alıyor. Dünyada virüs sebebiyle ölenlerin sayısı 20 bini aşmışken ülkemizde de bu sayı ne yazık ki an itibarı ile 59’u buldu.

Virüse karşı mücadele kapsamında 1.000.000 USD’ye kadar bağış yapacağını duyuran şirket, 1 milyon dolarlık ilave bağış için kullanıcıları yardımda bulunmaya davet etti. Twitter üzerinden #CryptoAgainstCOVID hastag’i ile atılan her tweet için 1 dolarlık yardımda bulunulacağını açıklayan şirket, sosyal sorumluluk projesi kapsamında emsal teşkil eden bir yardıma da önayak olmuş oldu.

Söz konusu yardımların büyük bir titizlikle ve şeffaflık ilkesine bağlı kalınarak gerçekleştirileceğini duyuran Binance CEO‘su Changpeng Zhao ise kripto topluluğunu bu zor günlerde birlik olmaya davet etti ve birlikte hareket edilmesi halinde çok daha etkili olunacağını dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu