BitcoinEthereumHaberler

Vitalik Buterin BTC İle USDT Arasındaki İşlemleri Tek Tuşla Gerçekleştirme Niyetinde

Buterin, iki dev kripto para birimi arasındaki aktarımları kolaylaştırmak için harekete geçti.

Malum olunduğu üzere kullanıcıların elindeki BTC’leri USDT’ye çevirmek için bir aracı kuruma ihtiyaçları var. Hal böyle olunca da kullanıcılar bir dizi karmaşa ve sıkıntı yaşamakta. İşte tam da bu noktada Ethereum‘un kurucu ortağı Vitalik Buterin, önemli bir köprü projesiyle adından söz ettiriyor. Buterin Bitcoin’i direkt olarak Ethereum‘a veya Ethereum’u Bitcoin’e çevirme işlemlerini mümkün kılan güvenilir ve merkezi olmayan bir borsa (DEX) vasıtasıyla söz konusu iki kripto para arasında geçit kurma niyetinde.

En büyük iki kripto para birimi arasında güvenli ve kolay bir şekilde hareket edememenin utanç verici olduğunu dile getiren Buterin, ETH ve diğer kripto para birimleri arasındaki doğrudan geçişleri tek tuşla mümkün kılmak için DEX köprülerinin oluşturulmasının zorunlu olduğunu ve bu yönde gerekli adımları atmak üzere Zcash‘in arkasındaki firma olan Electric Coin Company CEO‘su Zooko Wilcox O Hearn ile görüşme halinde olduklarını dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu