coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinVitalik Buterin'in Bahsettiği Altcoin Projeleri Neler? İşte Buterin'in Desteğini Açıkladıkları!

Vitalik Buterin’in Bahsettiği Altcoin Projeleri Neler? İşte Buterin’in Desteğini Açıkladıkları!

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin'in daha önce bahsettiği altcoin projeleri yüksek performanslarıyla tanınıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının en etkili liderlerinden biri olan Vitalik Buterin, son zamanlarda bir dizi önemli projeden bahsederek gündem yaşatıyor. İşte öne çıkardığı büyük projelerin bir özeti:

Farcaster

a16z, Coinbase ve Multicoin tarafından desteklenen Farcaster, kısa süre önce piyasaya sürülen Frames özelliği için hızlı günlük aktif kullanıcı büyümesi ve olumlu eleştiriler gördü. Henüz bir tokeni olmamasına rağmen, bir airdrop beklentisi, ilgili NFT’lerin fiyatında önemli bir artışa yol açtı.

Bittensor (TAO)

Polychain tarafından desteklenen Bittensor (TAO), Vitalik tarafından AI kategorisinin iyi bir örneği olarak tanıtıldı. Henüz büyük bir borsada listelenmemiş olmasına rağmen, piyasa değeri sırlaması 200’lerde ve Vitalik’in bahsetmesinden bu yana tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşıyor.

Ethereum Name Service (ENS)

Vitalik, katman 2 zincirlerinin CCIP (Oracle) üzerinde çalışması gerektiğini, özellikle de ENS’nin subdomain’leri okuyabilmesi için katman 2 üzerinde çalışması gerektiğini vurguladı. Ayrıca ENS’nin önemini ve satın alınabilirliğini vurguladı ve bu da ENS’den bahsettiği gün %40~%70’e kadar değer kazanmasına yol açtı. O zamandan bu yana, ENS 10 dolardan 20 dolara yükseldi.

Starknet (STRK)

Paradigm, Coinbase ve Sequoia tarafından desteklenen ve Ethereum Vakfı ve Vitalik tarafından da yatırım yapılan Starknet’in (STRK), geçmişi göz önüne alındığında Vitalik’in aktif tanıtımına tabi olması muhtemel. Airdrop yakın ve lansmandan sonra gerçekleşmesi bekleniyor.

İlgili Haber  Binance'ten Sürpriz Hareket: Listeli Olmayan Altcoinin İsmini Verdi! Son Üç Günde Yüzde 400'den Fazla Yükseldi

Scroll

Polychain tarafından desteklenen Scroll, Vitalik’in bahsetmesinden sonra yüksek heyecan yaşattı. Token airdrop’u onaylanmış olsa da henüz bir çıkış tarihi yok.

Kakarot zkEVM

Vitalik, Starkware ve OKX tarafından desteklenen Kakarot zkEVM, bir Testnet Lansmanı için hazırlanıyor ve kendi Discord’unu açtı.

Taiko

Taiko’nun Katla testneti yayında, bu da birinci çeyrekte yapılması planlanan ana ağ lansmanından önceki son testnet olacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail