Haberler

Vontobel Müşterilerine Koruma Ve Güvenlik Hizmeti Sunacak

İsviçre'nin dev bankasından dev hizmet.

İsviçre’nin en büyük bankaları arasında bulunan Vontobel bankası, yakın zamanda kripto para sahiplerine özel hizmetler sunacak olduklarını açıkladı. Banka, 112 milyar dolarlık parayı kontrol eden ve İsviçre’de en fazla tercih edilen bankalar arasında bulunurken, ülkede kripto para yatırımcılarının sayısının artması ve ülkenin tarafsız bir ülke olmasından dolayı kripto para yatırımcıları İsviçre’yi fazlası ile tercih ediyor. İsviçre’de birçok siyasi ismin banka hesabının gizli tutuluyor olması ve bu hesaplara trilyonlarca dolarlık paranın bulunuyor olması ülkenin tarafsızlığını korumasını ve aynı zamanda kripto paralar için önemli bir merkez haline gelmesini sağlamakta.

Vontobel hizmet ağını genişletecek

Vontobel isimli banka, hizmet ağını genişletmesi ile kripto para sahiplerine güvenlik ve koruma hizmetini sunacaklarını açıkladı. Sunulacak olan bu 2 hizmetin bedelinin ne kadar olacağı ve herkes için mi, yoksa sadece belirli Vontobel müşterileri için mi sunulacak olduğu hakkında açıklama yapılmadı. Bankanın, dünyada binlerce müşterisinden bu hizmet için talep alabilecek olduğu, aynı zamanda bu hizmetin bir ilk olacağından kripto para sahibi olan kişi sayısını arttırabileceği değerlendiriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu