Analiz

Wall Street Analisti Takip Ettiği 5 Altcoini Paylaştı!

The Strategic Funds eş genel müdürü Marc LoPresti, yaptığı söyleşide takip ettiği altcoinleri paylaştı.

The Strategic Funds eş genel müdürü Marc LoPresti, verdiği röportajında piyasa stratejileri ve kripto para dünyası hakkında açıklamalar yaptı.

“Dipten Alma Stratejisi Tehlikeli Hale Geldi”

ABD’de yükselen faizler, yüksek enflasyon ve Avrupa’daki savaş ile birlikte LoPresti, son iki yıldır işe yarayan ‘dipten alma’ stratejisinin tehlikeli bir hale geldiğini söyledi. Analist, konuyla ilgili olarak şunları ifade etti:

“Bu stratejide dip noktalarını tahmin edebilmeniz gerekiyor ancak düşen bir bıçağı tutmaya çalışmak genel olarak iyi bir taktik değildir.”

Bununla birlikte LoPresti, Ukrayna’nın içinde bulunduğu savaşta bağış toplamak için sık sık yararlandığı kripto paralardan da bahsetti.

Haftalar süren düşüşlerin ardından kripto paralar, bağış amaçlı kullanılmaya başlamalarından itibaren yükseliş yaşamış ve 2 trilyon dolar barajını yeniden aşmıştı.

Bununla birlikte Rusya’nın kripto paraları yaptırımlardan kaçmak için kullanacağı iddiasıyla beraber kripto piyasasında yine bir düşüş yaşandı.

“Ethereum Bitcoin’e Karşı Güç Kazanacaktır”

Bununla birlikte LoPresti, uzun vadede Bitcoin ve Ethereum için boğa lehine görüşlere sahip olduğunu açıkladı:

Sene sonuna kadar hem Bitcoin hem de Ethereum fiyatlarında oldukça önemli bir artış görebiliriz. Buna ek olarak Ethereum’un piyasa dominansı olarak Bitcoin’e karşı güçlenmeye devam edeceğini düşünüyorum.”

Analist, buna ek olarak kripto para piyasasının değişmeye devam etmesiyle birlikte Bitcoin’in altcoinlerden ayrışacağını da iddia etti:

“Ayrışma şu anda erken aşamada. Kripto varlıkların ayrışması nedeniyle piyasa mevcut durumda bazı altcoinlerin kullanım alanlarına daha fazla değer atfetmeye başladı.”

Marc LoPresti Takip Ettiği Altcoinleri Paylaştı

LoPresti özellikle merkeziyetsiz finans (DeFi) teknolojisi, NFT’ler ve Metaverse açısından anahtar rol oynayan altcoin projelerine odaklandığını söyledi. Analist, takip ettiği projelerin Ethereum (ETH), Polkadot (DOT), Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Cardano (ADA) olduğunu belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu