coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerÇin Twitter'ı Olarak Bilinen Weibo, Tron ve Binance'nin Sosyal Medya Hesabını Kapatma...

Çin Twitter’ı Olarak Bilinen Weibo, Tron ve Binance’nin Sosyal Medya Hesabını Kapatma Kararı Aldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çin devlet başkanı Xi Jinping’in Blockchain’le alakalı olumlu tutumu ve açıklamalarına rağmen Çin hükümeti bu durumun Blockchain yanlısı bir tutum olmadığını ifade etmişti. Çin hükümeti bu tutumunda ısrarcı tavrını sürdürüyor. Bugün bu tavrın bir yansıması olduğu düşünülen bir kapatma kararı Çin gündemine oturdu. Çin’in Twitter’ı olarak tanınan Weibo, Tron ve Binance borsasının sosyal medya hesabını kapatma kararı aldı.

Kararın nedeni tam olarak bilinmese de yetkililerce yapılan açıklamada “yasal ihlaller” nedeniyle böyle bir uygulamaya gidildiği ifade edildi. Twitter’dan yapılan resmi açıklama şu şekilde:

Takipçi sayısı dahil tüm içerikleri sayfadan kaldıran Weibo’nun kapatılma kararının gerekçesi tam olarak bilinmemekle birlikte yorumculardan Binance’nin WeChat ile Alipay üzerinden itibari para geçidi sağlayacağını duyurması söz konusu karara zemin hazırlamış olabilir yönünde açıklamalar geliyor.

Bu yasaklamalardan sonra Çin’de yaşanan korku sebebiyle BTC’nin fiyatının gerilediği de ortaya atılan iddialar arasında.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail