Kripto HaberleriBitcoinWeiss Ratings: XRP Uzun Vadede Bitcoin'i Geçecek!

Weiss Ratings: XRP Uzun Vadede Bitcoin’i Geçecek!

Takip et

Weiss Ratings, XRP’nin yaygın bir ödeme aracı olabilecek olması ve hızlı ödeme aracı olması ile adından sıkça söz ettirebilecek duruma geldiğini ve insanların XRP’yi tercih etmesinin gelecekte standart olabileceğini açıkladı. XRP’nin Bitcoin’i geçmesinin an meselesi değil, uzun vadeli beklentileri olduğunu belirten Ratings, yatırımcıların tercihlerinde gelecekte ilk sırada XRP’nin olacağını ve XRP’nin daha fazla insan tarafından kullanılacak olduğunu açıkladı.

Yatırımcı olarak tercihleri Bitcoin olanların uzun süre sonra gelecekte Bitcoin tercih edebilecek olduklarını açıklayan Weiss Ratings, ”Bitcoin gelecekte sırasını XRP’ye kaptıracak ve insanların tercihleri arasında 1. sırada olmasını beklediğimiz XRP’yi daha fazla ve çok sayıda insan tarafından tercih edilebilecek.” dedi.

XRP yaygın ödeme aracı olabilir

XRP’nin yaygın bir ödeme aracı olmasının önünde engeller bulunsa da bunların aşılabilecek olduğunu belirten yetkililer, vatandaşların kripto paralara yönelik olarak ilgisinin gelecekte tüm ülkelerde artması ile mecbur yasal düzenlemeler yapılacak olduğunu ve XRP’nin bu yönü ile ödeme ve yatırım aracı olarak tüm kriterleri sağlayabilecek güvenilir kripto para olabilecek olduğunu düşünüyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları