binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaWEX Borsasında Bitcoin 10.000 Dolar

WEX Borsasında Bitcoin 10.000 Dolar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BTC-e ismiyle anılan kripto para borsası geçtiğimiz günlerde adını WEX olarak değiştirmişti. Borsada son bir kaç haftadır olağanüstü olaylar yaşamıştı. Bu olaylar hala devam ediyor ve an BTC fiyatı 10.000 dolar seviyelerine kadar ulaştı. Ayrıca kullanıcıların para çekme işlemleri askıya alınmış durumda.

An itibari ile 9.500 dolar seviyelerinde işlem gören BTC/USD çifti, piyasanın neredeyse 2.500 dolar üzerinde seyir ediyor. Bu fiyat Türk Lirası olarak yaklaşık 12 bin ₺. Bu durum çoğu kişiye göre bir spekülasyon olarak görülürken, bazı kesimlere göre ise borsadaki düşük hacimden kaynaklanıyor.

Para çekim işlemlerinin askıya alınmasının nedeni sistem bakımı olarak söylense de, “bakım bitti” denildikten sonra bile kullanıcılar varlıklarını borsadan çekemedi.

Bu borsada bu gibi olaylar daha önce de yaşandı. Bu yüzden bir çok kişi, borsanın kara para aklama faaliyetlerini gerçekleştirirken fiyatın bu şekilde arttığı kanısında.

Kullanıcılar paralarını dolar olarak çekemeyince çareyi Tether (USDT) almakta buldu. Fakat bu da bahsi geçen bu borsada pek mümkün değil. Çünkü genelde 1 Dolar = 1 Tether şeklinde olan değer bu borsada 1 Tether = 2 Dolar şeklinde.

Borsayı kuran Alexander Vinnik adlı kişinin ismi ismi şuan dünyada kara para aklama skandallarıyla gündeme geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail