coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizWilly Woo'dan Bitcoin İçin İddialı Tahmin: "Bu İndikatöre Göre BTC Bir Daha...

Willy Woo’dan Bitcoin İçin İddialı Tahmin: “Bu İndikatöre Göre BTC Bir Daha Bu Seviyenin Altına İnmeyecek!”

Willy Woo, paylaştığı zincir içi modeli doğruysa muhtemelen BTC'nin bir daha 30.000 doların altına inmeyeceğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

38.000 dolar denemelerinde başarısız olan Bitcoin son günlerde 36.000-37.000 dolar seviyelerinde hareket ediyor.

Yatırımcılar BTC’nin tekrar düşüp düşmeyeceği ve fiyatı konusunda ikilem yaşarken popüler kripto para analisti Willy Woo‘dan yatırımcıları sevindirecek Bitcoin paylaşımı geldi.

Twitter üzerinden paylaşım yapan Willy Woo, paylaştığı zincir içi modeli doğruysa muhtemelen BTC’nin bir daha 30.000 doların altına inmeyeceğini söyledi.

Bu noktada “Bitcoin Maliyet Temel Yoğunluk Haritası’nı” paylaşan analist, BTC için 30.000 dolarlık iddialı analizinin bu yoğunluk haritası tarafından desteklendiğini belirtti.

Woo grafiğinde Bitcoin’in ayı piyasasından çıktıktan sonra belirli seviyelerde yatay temel destek bandı oluşturduğuna vurgu yaparak BTC’nin bir sonraki ayı piyasalarında bu seviyeye kadar düşmediğine dikkat çekti.

Woo’nun bu analizine göre, üç farklı olay Bitcoin’in mevcut temel destek bandı olan 30.000 doları yeniden test etmesini engelliyor.

Woo bu üç olayı “birincisi HOLDER’ların tuttuğu BTC’lerin 30.000 dolar üzerinde olması ve bu aralığın güçlü olması, ikincisi BTC ve kripto piyasasının ayı piyasasından çıkmış olması ve üçüncüsü 2024’te gerçekleşecek olan halving olayına doğru ilerlememiz” olarak sıraladı.

“Bu zincir içi model doğruysa muhtemelen BTC’nin bir daha 30 bin doların altına indiğini görmeyeceğiz.

Burada Bitcoin’in 13 yıllık fiyat keşfini görüyorsunuz. Bu, HODLer’ların coinleri için ödediği fiyata ve bunun zaman içinde nasıl değiştiğine göre BTC arzının bir kontur haritasıdır. ( Bitcoin Maliyet Temel Yoğunluk Haritası)

YOĞUN YATAY BANTLAR: Bunlar, arzın çoğunun yatırımcılar arasında taşındığı, güçlü mutabakata varılan değeri yansıtan fiyat bölgeleridir.

Bu modele göre üç farklı olay Bitcoin’in mevcut temel destek bandı olan 30.000 doları yeniden test etmesini engelliyor.

Bunlar Mutabık kalınan fiyatta güçlü aralıklar, ayı piyasasından çıkmış olmamız ve halving olayının yaklaşmasıdır . (halving çizgileri dikey bantlarla işaretlenmiştir ve fiyat asla bu destek bandını yeniden test etmek için geri dönmez.) “

Woo son olarak Bitcoin’in 2010 yılında 10.000′ kullanıcı sayısı olduğunu, bu sayının şimdilerde 300 milyona çıktığını ve BTC’nin benimsenmesinin arttığına dikkat çekerek ” ABD’de bir spot Bitcoin ETF’inin potansiyel olarak onaylanması Bitcoin’e daha fazla sermaye girişi olmasını sağlayacak ve BTC daha fazla fiyat artışı yaşayacak.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Seçkin Metin

Bitcoin henüz bilinmeyen yatırım aracı ve 50 yaş altı yatırımcılar ile ayakta ve bu yaş grubu yatırımcılar çok daha
kolay manipüle edilebilinir bu yüzden iddialı konuşmamak gerek,
Yine de 2024 yılında 70/75 bandını görebilir çünkü aetık usd prestij kaybetmeye devam ediyor..

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail