Haberler

Winklevoss Capital: Bazı Şeyler Çok Abartılıyor!

''kurumsal yatırımcılara zarar veriyor''

Winklevoss Capital paydaşlarından Sterling Witzke, kripto para sektöründe bazı şeylerin gereğinden daha fazla abartıldığını ve bunun sektördeki kripto para sahiplerine ve kripto para sektörüne zarar verdiğini açıkladı. 2019 yılı hakkında kendi tahmini sorulan Winklevoss Capital paydaşlarından Sterling Witzke, kendi tahmininin 2019 yılında çok iyi olmadığını ve kurumsal yatırımcıların bu yıl içerisinde piyasaya girmelerini beklemediğini açıkladı. Kripto para alım ve satımının 2019 yılında nasıl olacağı hakkında açıklama yapmayan Witzke, ”sektörde bazı şeyler gereğinden fazla abartılıyor ve bu yatırımcılara, sektöre ve kurumsal yatırımcıların düşüncelerine zarar veriyor” dedi.

Kripto para piyasasında değişiklikler olabilir

2019 yılında kripto paralarda bazı değişimlerin olabileceğini düşünen Winklevoss Capital paydaşlarından Sterling Witzke, bu değişimlerin kurumsal yatırımcıların kripto para almasında işe yaramayacak olduğunu ve 2019 yılında kripto para sahipleri arasında kurumsal yatırımcıların görülemeyecek olduğunu açıkladı. Kurumsal yatırımcıların uzun süredir sektöre girmesi beklenirken, sektörde boy göstermemeleri ve kripto para almamaları kripto paralara güvenmediklerini gösteren bir kanıt olarak sayılıyor ve analistler kripto paralara güvenilmesinin doğru olmadığını, garanti yatırımlar olamayabileceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu