Kripto Para

Winklevoss Kardeşler’den ”Kış” Açıklaması

''Biz daha önce bunları yaşadık ve biliyoruz''

Winklevoss kardeşler, kripto para kışı hakkında yaptıkları açıklamada, gelecekte bugünleri yaşayacak olduklarını bildiklerini ve farkında olduklarını açıkladı. Kripto para kışına kendilerinin uzunca sürelerden beri hazırlıklı olduklarını ve bundan dolayı problem yaşamadıklarını belirten kardeşler, kripto para kışının kalıcı olup olmayacak olduğu konusunda ise ”geçici” yanıtını dolaylı olarak vermiş oldular.

Kardeşler olarak biz bir süre öncede bu durumun aynısını yaşadık, kripto para kışı yeni ve ilk kez yaşadığımız bir kış değil. Daha önce yaşadığımız için buna karşı hazırlıklarımızı yaptık ve bunun geçecek olduğunu bildiğimiz için panik satışları yapmadık. – Değişim – Winklevoss kardeşler

Kardeşlerin, kripto para kışına hazır olmalarını piyasadaki büyük yatırımlarının bir kısmını rekor seviyesi görüldüğünde satmalarına bağlayan kişiler mevcut. Kripto paralarının büyük kısmını 19 bin dolardan satmış olabilecek olduklarına inanılan Winklevoss kardeşlerin, ETF konusunda isteklerinin ise piyasada olan etkilerini daha fazla arttırmak için olabilecek olduğunu düşünenler var. Kardeşlerin, 1 milyar dolara yakın kripto paralardan servet kazandıkları ve iki kardeşin birbiri ile ilişkisinin çok güçlü ve iyi olduğu bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
coindesk
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu