binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerWSJ'den altcoin üretimini durdurma kararı

WSJ’den altcoin üretimini durdurma kararı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Wall Street Journal (WSJ) yönetimi kendi adına üretimini yapacak olduğu ve 2 adet ürettiği altcoinden hemen sonra harekete geçti. Wall Street Journal (WSJ) 2 adet kripto para üretimi yaptıktan hemen sonra bunu etik nedenler dolayısı ile durdurmaya karar verdiğini ve durdurma işlemlerine geçtiğini açıkladı. Etik nedenlerin gerekçe gösterilmesi sonrasında ise basına yapılan açıklamada kripto para üretiminin daha sonra devam edebilecek olduğu ve bu üretim aşamasının nedeninin kripto para konusunda ve üretimi konusunda medya devi olarak en üst düzeyde bilgi sahibi olma ihtiyacı olduğu belirtildi.

Milyarder medya devi

Wall Street Journal (WSJ) istemesi durumunda milyarlarca dolarlık ekonomik gücünü kullanarak kendisine tarihi kripto para birimi üretebilir ve bu sayede adından daha fazla söz ettirebilir. Gazetenin aldığı bu kararın arkasında etik nedenler olmasının diğer gazeteler dolayısı ile değil ancak gizlilik, güvenlik ve prestij konusunda kesin ispatlanmamış olan alanlarda denemeler yapmasından dolayı imajını sarsabilecek olduğu gerekçesi ile olduğu düşünülüyor. WSJ’nin gelecek günlerde yeni basın açıklamaları yapması planlanmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail