blank
AnalizXRP

XRP Bu Haftanın En Az Kaybettireni Oldu: XRP Dibi Gördü Mü?

Kripto para şirketi olan Ripple’nin XRP adlı tokeni diğer kripto paralardan ayrı bir konumda. Bir şirket bünyesinde idare edilen XRP, Bitcoin ve diğer kripto paralardan farklı olarak bir şirket bünyesinde hizmet veriyor. Ayrıca tekrar belirtmeliyiz ki Ripple şirket adı, XRP ise Ripple şirketinin tokeni olarak karşımıza çıkıyor.

Ripple geleneksel bankaların hizmet kalitesini geliştirmek için çözümler sunmaya odanlanmış bir şirket konumunda.

Uzun zamandır bir türlü yükselemeyen XRP, yatırımcısını bir hayli hayal kırıklığına uğrattı. Fakat son bir kaç günlük düşüşte stabilitesini koruyor ve ilk 20 coin arasında en az değer kaybeden kripto para olarak karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz Hafta En Az Değer Kaybedenlerden Biri

Geçtiğimiz hafta Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash gibi kripto paralar yüzde 12 ila 15 oranında düşüş yaşarken, XRP stabilitesini korudu ve sadece yüde 4.5’lik bir oranda geriledi.

XRP’nin Bitcoin’in ardı ardına düşüşlerinden çok fazla etkilenmemesinden sonra yatırımcılar, XRP’de dibe geldindiğini veya dibe çok yakın olunduğunu belirtiyor.

An itibari ile 0.428 dolar seviyelerinde işlem gören XRP fiyatı, 2018 senesinin en düşük seviyesinde. Bir çok yatırımcıya ve analistçiye göre XRP en fazla gelecek vadeden kripto paralardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu