HaberlerXRP

XRP Fiyatı Durdurulamıyor: 1 Dolardan Sonraki Hedef Ne?

XRP Fiyatı 0,94 dolara kadar yükseldi ve 1 dolara neredeyse ulaştı.

XRP fiyatının iki gün önce başlayan rallisi an itibarıyla yeni başlamış gibi devam ediyor. XRP fiyatı basın saati itibarıyla 0,92 dolar seviyesine çıktı ve 24 saat içerisindeki rallisi ile %32 yükseliş elde etti. XRP yatırımcılarının uzun süreden beri bekledikleri 1 dolar hedefi ise neredeyse gelmek üzere.

Bitcoin Yerinde Sayarken XRP Yükseliyor

Lider kripto para birimi Bitcoin’in piyasa hakimiyetinin 60 seviyesinin bile altına gerilemesi birçok altcoinin rekor kırmasını sağlamıştı. XRP ise dava ile ilgili gelişmeler nedeniyle bir süre seviyesini korudu ve ne yükseliş ne de düşüş yaşadı. Buna rağmen ralli sırasının XRP’ye geldiği, 0,70 dolar direncinin kırılması ile anlaşıldı.

XRP, üç yılın rekorunu kırmakla da kalmadı. XRP’nin aynı zamanda psikolojik destek olan 1 dolara bu kadar çok yaklaşması yakında büyük bir patlama yaşanmasına yönelik beklentileri arttırıyor.

İlgili Haber  Ripple (XRP) Sonunda Bekleneni Yaparak Yükselişe Geçti! – İşte Önemli Seviyeler Ve 1 Dolar İçin Gerekenler!

XRP/USD teknik analizine bakıldığında ise fiyatın 1 dolar sonrasında önünün açık olduğu söylenebilir. Buna rağmen öncelikle 1.382 Fibo seviyesine denk gelen 0,94 dolar direnci kırılmalı. XRP daha önceki altcoin rallisinde 3,30 dolara kadar yükselerek tüm zamanların rekorunu kırdı. Şimdi de fiyatın 1 dolar sonrası nihai hedefinin 3,30 dolar olduğu söylenebilir.

Buna ek olarak son 24 saat içerisinde Bitstamp kripto para borsasına 72,6 milyon XRP gönderilmesi yatırımcıları endişelendiriyor olabilir. Söz konusu yüklü fonun tam da 0,94 dolar direncinde satış baskısı oluşturması mümkün olabilir.

 

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu