AltcoinAnalizXRP

XRP Fiyatı Hızlı Düştü! – 0.52 Dolardan Sonraki Beklenti Eski/Yeni Tüm Yatırımcıları Korkutacak Türden!

XRP, TSI gece saatlerinde 0.52 dolara kadar gerileyerek hem eski, hem yeni yatırımcılarını korkuttu.

25 Kasım 2020 tarihinde 0.72 dolar seviyelerine kadar yükselerek yatırımcılarının yüzünü güldüren XRP fiyatı bugün (26 Kasım 2020) gece saatlerinde ise büyük düşüş yaşadı. 0.64 dolar ortalamasından alıcı bulan XRP, gece saatlerinde 0.52 dolar seviyesine düşerek %11’in üzerinde değer kaybetti.

Yatırımcılar, kısa süre içerisinde düşüşün yönünü tersine çevirip çevirmeyeceğini beklerken bekledikleri olmadı ve 0.52-0.56 dolar aralığında alıcı bulan XRP, özellikle 0.72 dolardan alım yapan yatırımcıları ‘ya zararına satış, ya da beklemek‘ konusunda ikilemde bıraktı.

“Balinalar Piyasayı Süpürdü, Belirsizlik Bize Patladı”

Çok sayıda XRP yatırımcısı balinaların piyasada büyük oranlı satışlar yaptıklarını ve sonunda kaybeden taraf olarak görünüşte ‘kendilerinin’ olduğunu belirttiler.

0.52 dolar seviyesinden sonra bazı analistler 0.41 ila 0.33 dolar seviyesine düşüşler beklendiğine dair uyarılarda bulunuyor. Kesin olmamakla birlikte Bitcoin fiyatındaki 14.000 dolara doğru düşüş beklentisinin gerçek olması durumunda 0.33 doların yaşanmasının ‘an meselesi’ olabileceği uyarıları yapılmakta.

0.52-0.56 Dolar Aralığında Alıcı Arıyor

Piyasaların açık ve hareketli olduğu bu saatlerde XRP fiyatı 0.55 dolar ortalamayla alıcı buluyor. Üst sınır olarak bu dakikalarda 0.56 dolara kadar yükselen XRP’nin 0.52 doların görüp görmeyeceğinin de yine Bitcoin fiyatındaki gelişmeler ve Ethereum piyasasında yaşanacak alım-satım eylemlerine göre değişebileceğine dair yorumlar ortaya atılmaya başlamış durumda.

İlgili Haber
Doğruyu Söyler, Asla Yanıltmaz

Analistler, yatırımcıların aşırı panik yapmamasını, çok büyük yükselişlerin görüldüğünün unutulmamasını, bu tür düşüşlerin zaman zaman ardından ‘büyük yükselişleri doğurabileceğini’ hatırlatıyor ve “panikle hareket eden rekor kırılsa bile kaybeder” diyor.

*Bu içerik Bitcoinsistemi.com’a özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu