binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinXRP Topluluğu Dikkat: Ripple Yeni Bir Ortaklık Açıkladı!

XRP Topluluğu Dikkat: Ripple Yeni Bir Ortaklık Açıkladı!

XRP'nin arkasındaki şirket olan Ripple, diğer bazı kripto para şirketleriyle büyük bir ortaklığa giriştiğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple ve XRPL Labs, kısa bir süre önce blockchain ağı Hedera’nın geliştiricisi Swirlds Labs ve Algorand Vakfı ile güçlerini birleştirerek Merkeziyetsiz Kurtarma (DeRec) İttifakı’na üye oldu.

Acoer, BankSocial, Blade Labs, The Building Blocks, Casper Association, Constellation Network, The Hashgraph Association, HBAR Vakfı ve Revive Labs gibi üyelerin de yer aldığı DeRec Alliance, Hedera kurucu ortağı Leemon Baird tarafından kuruldu. İttifak, açık kaynaklı bir süreç sağlayarak kayıp dijital varlıkların kurtarılmasını hızlandırmayı amaçlıyor.

İlgili Haber  Şanslı Balina, 6.500 Dolar Harcayarak Bu Altcoinden Satın Aldı ve 870x Kar ile 5.6 Milyon Dolara Çevirdi!

Algorand Vakfı ve Swirlds Labs, DeRec Alliance’ı oluşturmak için ilk olarak bu yılın Ocak ayında ortaklık kurmuştu. Kurucu üyeler ittifak politikaları ve yönetim yapısı hakkında geri bildirim sağlıyor ve Teknik Gözetim Komitesinde iki yıllık bir koltuk sahibi oluyorlar.

XRP Labs’ın Kurucusu ve CEO’su Wietse Wind, girişime desteğini ifade ederek şunları söyledi: “Kitlesel bireysel benimsemeye doğru ilerlerken, anahtar kurtarma için gelişmiş ancak kullanıcı dostu çözümlerin gerekli olduğu giderek daha açık hale geliyor. DeRec Alliance, birlikte çalışabilirliği geliştirmek ve güvenlikten ödün vermeden kullanıcı deneyimini basitleştirmek için uzmanları bir araya getiren kritik bir anda ortaya çıktı.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail