binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinXRP ve Avalanche (AVAX) Yükselişiyle Dikkat Çekerken Bitcoin Fiyatı Sabit Kaldı! BTC...

XRP ve Avalanche (AVAX) Yükselişiyle Dikkat Çekerken Bitcoin Fiyatı Sabit Kaldı! BTC Ne Zaman Yükselecek?

Bitcoin halihazırda 27.600 dolar seviyesinde sabit kalırken altcoinler arasında XRP ve Avalanche (AVAX) yükselişiyle dikkat çekti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ekim ayına güzel bir giriş yapan ve 28,500 dolara kadar çıkan Bitcoin sonrasında bir geri çekilme yaşadı.

Bu noktada BTC, 27.100 dolar seviyelerine kadar düşerken halihazırda 27.600 dolar seviyesinde sabit kaldı.

Bunun yanında bazı altcoinler yükselişiyle dikkat çekti. Bunlar arasında en çok XRP ve Avalanche (AVAX) dikkat çekti.

XRP, Ripple için iki önemli gelişme (mahkemenin SEC’in temyiz itirazını reddetmesi ve Singapur’dan lisans alması) sonrasında, AVAX ise Stars Arena platformunun kurulması sonrasında yükseliş yaşadı.

Coindesk’e konuşan blockchain şirketi CoinCover’ın CEO’su David Janczewski, XRP’nin yükselişini ve durumunu değerlendirdi.

“SEC’in Ripple kararı temyiz başvurusunun reddedilmesini görmek harika. Bu, açık ve iyi tanımlanmış düzenlemelere olan acil ihtiyacın altını çiziyor.

XRP’deki artış, düzenleyici netliğin piyasa güveni için bir katalizör olduğunu gösteriyor”

Avalanche ağı üzerinde kurulan yeni bir platform Stars Arena’nın lansmanından sonra AVAX fiyatı da artış gördü.

AVAX fiyatı son 24 saat içerisinde %13 oranında yükselirken, zincir üstü veriler bu hafta başından bu yana işlemlerde yaklaşık %40 artış olduğunu gösterdi.

YouHodler yetkilisi Ruslan Lienkha AVAX’taki gelişmeye dikkat çekerek genel olarak kripto para fiyatlarının geliştiricilerin düzenleyici beklentilerle daha uyumlu hale gelmek için adımlar atması durumunda yükseliş görebileceğini söyledi.

“Geliştiricilerin olumlu adımları, kripto paralar için daha geniş benimseme, artan kurumsal ilgi, şeffaf düzenlemeye sahip daha fazla yetki alanı ve daha iyi teknolojiler gibi sermaye akışına yol açacaktır.

Bu noktada halihazırda SEC’in spot ETF’leri reddetme konusunda kabul edilebilir bir nedeni kalmadı. Bu nedenle spot BTC ETF’lerinin ilk onayının 4. çeyrekte veya 2024’ün başında gerçekleşmesini ve BTC fiyatının yıl sonuna kadar 35.000-40.000 dolar bölgesine yükselmesini bekliyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail