AltcoinXRP

XRP Yatırımcılarına 2022 Yılı Müjdesi: 500 Milyon Dolar Geliyor!

XRP yatırımcıları için beklenen yıl geliyor!

XRP Ledger üzerinde birçok uygulama geliştiren Sologenic, XRP yatırımcılarını çok sevindirecek bir duyuruda bulundu. Sologenic, XRP ağı üzerindeki kullanımını arttırmak ve daha fazla kitleyi çekebilmek için 100 milyon adet SOLO tokenini airdrop yapacağını açıkladı.

Yayınlanan bildiride, XRP yatırımcılarına yönelik olan bu airdrop etkinliğine nasıl katılım yapılabileceği belirtilmekte.

Sologenic, dünyadaki en etkili blockchain tabanlı proje olmayı hedefliyor ve geleneksel finans ile kripto paralar arasında köprü oluşturmayı istiyor. Sologenic ekibi, 2012 yılında David Schwartz, Jed McCaleb ve Arthur Britto tarafından geliştirilen açık kaynaklı XRP Ledger’ı seçme sebeplerinin de merkeziyetsizlik olduğunu vurguladı.

SOLO tokenleri ise hem likidite hem de piyasa yapıcı odaklı olarak piyasa sürülecek. Ekosistemde SOLO tokenlerinin ETF, kurumsal kripto para yatırımı ve blockchain ağına özgü olmayan geleneksel varlıkların alım satımı için kullanılacak.

SOLO Airdrop Kimlere, Ne Zaman Yapılacak?

XRP yatırımcılarına dağıtılacak olan SOLO tokenleri Sologenic’in merkeziyetsiz kripto para borsası Sologenic DEX üzerinde alınıp satılabilecek. Toplam 200 milyon SOLO token dağıtılacak ve an itibarıyla söz konusu kripto paranın Bitforex üzerindeki değeri 5,34 dolar seviyelerinde.

Airdrop ise cüzdanında XRP tutanlara yapılacak ve bununla ilgili kayıtların şimdiden tutulduğu belirtilmekte. 100 milyon SOLO direkt SOLO yatırımcılarına yapılırken 100 milyon SOLO ise cüzdanında XRP tutanlara yönelik yapılacak. Airdrop etkinliğinin ise 20 Ocak 2022 tarihinde yapılacağı ve dağıtımın başlayacağı vurgulandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Bulat

Geçen ay dağıtıldı SONGBIRD koinler

Anonim

XRP 12 ARALIK 2020 AIRDROPLARINI HALA DAĞITMAMADAN YENİ AIRDROP YAPMASI ÇOK SAÇMA. HİÇ GÜVENİLİR DEĞİL.


Başa dön tuşu