blank
HaberlerXRP

XRP Yatırımcılarının Beklediği Flare Networks Tarihi, İlk Defa Açıklandı!

Flare Networks ekibi ana ağa geçiş tarihini açıkladı.

XRP fiyatının 2020’nin son çeyreğinde inanılmaz bir yükseliş yaşamasını sağlayan sebepler arasında kesinlikle Flare Networks airdrop etkinliği yer alıyor. Flare Networks‘ün elinde XRP bulunan bütün yatırımcılara aynı miktarda FLR token vereceğini duyurması, XRP alımlarını arttırdı ve fiyat için katalizör rolü gördü.

XRP Airdrop’u İçin Tarih Belli Oldu

Airdrop için cüzdan bakiyelerinin kayıt altına alınacağı tarih sonrası ise dava haberinin ortaya çıkması ile beraber fiyat sert çakıldı. XRP fiyatının en büyük darbeyi ise SEC davasından aldığı biliniyor.

Şimdi ise XRP yatırımcılarının hak ettikleri FLR tokenlerini elde etme vakti gelmiş olabilir. Flare Networks’ün söz verdiği tokenleri dağıtması için ana ağına geçmesi gerekiyor ve ilk defa bu konuda açıklama yapıldı.

Flare Networks tarafından yapılan açıklamada, ekibin ana ağa geçiş için çalıştığını ve güvenli bir şekilde en kısa sürede bunun gerçekleştirileceği vurgulandı. Bunun güvenlik testlerinin bitimine bağlı olduğunu belirten ekip, tarih olarak ise Haziran 2021’e işaret etti.

Flare Networks söz konusu adımın Haziran 2021 sonunda gerçekleşebileceğini ve tarihin 2 ila 4 hafta arasında değişime uğrayabileceğini vurguladı. Bu da en geç Temmuz ayı sonlarında Flare Networks ağının hayata geçirileceğini ve XRP yatırımcılarının fonlarına kavuşacağını gösteriyor. FLR ağının şu an Coston isimli test ağı aşamasında olduğu ve bunun tamamlanması ile güvenlik testlerinin başlayacağı vurgulandı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu