XRP

XRP Yükseldi, Yatırımcılar Yüzde 10 Bekledi

Ripple (XRP) değeri ne kadar yükseldi?

Ripple (XRP) bugün yükseldi. Kripto paraların arasından bir anda %6 değer kazanan Ripple (XRP) yatırımcılara büyük bir kazanç getirmedi. Kripto para birimleri söz konusu olduğu zaman Ripple (XRP) fiyatının yükselmesinin tüm altcoinleri yükseltecek olduğu akla gelse de bu mümkün değildi. Bugün piyasa sakindi ve fiyatlar pek fazla yükselmedi.

Yatırımcılar bu kısa süre içerisinde Ripple (XRP) fiyatının %6’nın üzerine %10’a yakın fiyat yükselişlerine sahip olabileceğini düşünürken, bu pek mümkün olamadı. Yatırımcıların, kısa zamanda bu kadar büyük bir beklenti içerisinde olması da piyasada normal karşılanmadı. Bir anda nasıl ve neden arttığı konusunda tartışmalar bulunsa da Ripple (XRP) fiyatının artmasında en önemli rolü yine kripto para piyasalarındaki büyük balina diye bilinen yatırımcılardan birisinin büyük bir yatırım yapmış olabileceği akla geliyor.

Ripple (XRP) değer kazandı

Ripple (XRP) bugün değer kazandı ve tekrar 0.44 dolar seviyesini korumakta. Bu seviyeyi ne kadar zaman daha koruyabileceği konusunda ise piyasa analistlerinden en ufak açıklama yapılmış değil. Piyasada birçok kişi Ripple (XRP) fiyatında yükseliş olmasını bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu