BitcoinXRP

Yakın Dönemde XRP Fiyatı Artarken, Bitcoin Fiyatı Düşüş Eğiliminde!

XRP fiyatı son birkaç hafta içerisinde değer kaybetse de son günlerde değerini 0.33 dolara kadar bile çıkarmayı başarmıştı.

XRP fiyatındaki yükseliş hamleleri altcoin yatırımcılarını XRP yatırımı yapmaya sürüklerken, beraberinde Bitcoin fiyatındaki düşüş yatırımcıları satış hamlesine sürüklemişti. Bitcoin ve XRP arasındaki fiyat farkı açılsa da piyasada gücü elinde tutan ve tutmaya devam edecek olan kripto para Bitcoin’in fiyatındaki 500 doların üzerindeki düşüş (10 gün içerisinde) yatırımcılarının zarara uğramasına neden oldu. Düşük fiyatlardan alım yapmak isteyen Bitcoin yatırımcıları fiyatın daha fazla düşebileceğini düşünerek 10.000 dolardan satış yaptı ve 10.000 doların altında herhangi bir fiyat seviyesinden yatırım yapabilecek olurlar ise kazançlarının daha fazla artacak olduğunu düşündüler.

XRP fiyatının 0.28 dolarla kendisine alıcı bulurken Bitcoin fiyatının 9.808 dolar fiyatla kendisine alıcı buluyor olması ve XRP fiyatının 24 saat kadar bir sürede %3 değer kazanması ve Bitcoin’in %2 değer kaybetmesi piyasada dengeleri biraz olsun değiştirdi.

Bitcoin yerine XRP alanların oranının ne kadar süre artacağı merak konusu ancak yatırımcılar böyle devam ederse Bitcoin satışlarını tetikleyip ellerindeki Bitcoin’leri çıkarabilirler ve bu da kripto para piyasasında daha büyük düşüşlerin yaşanmasına neden olabilecek en önemli sebeplerden bir tanesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu