binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinYapay Zeka Temalı Altcoine 100 Milyon Dolarlık Doping!

Yapay Zeka Temalı Altcoine 100 Milyon Dolarlık Doping!

Son dakika gelen bilgilere göre, Fetchai (FET) 100 milyon dolarlık yatırım aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son dakika gelen bilgilere göre, Fetchai (FET) 100 milyon dolarlık yatırım aldı.

Söz konusu yatırımın Fetch Compute isimli proje ile ilgili olduğunu belirten ekip, 7 Mart’tan itibaren FET sateke eden kullanıcıların da bazı ödüller kazanabileceğini açıkladı.

“Yapay zeka geliştirme alanında lider olan Fetch.ai, kullanıcılarına ve geliştiricilerine sunulan araçların ve eğitim yeteneklerinin genişletilmesini güvence altına alan büyük bir altyapı yatırımını duyurdu.

Fetch Compute’un lansmanı, katılımcıların yapay zeka ekonomisinin temellerini derinleştirecek gelişmiş uygulamalar oluşturma yeteneğini güçlendirmek için tasarlanan 100 milyon dolarlık bir projedir.

Fetch Compute, geliştiricilerin ve kullanıcıların bilgi işlem gücü için kullanabileceği bir platform oluşturmak amacıyla Nvidia H200, H100 ve A100 GPU’ları kullanacak.

Şirket, projeyle topluluğuna yenilikçi bir ödül mekanizması kazandıracak. 7 Mart 2024’ten itibaren, Fetch.ai’nin yerel parası $FET’i stake eden kullanıcılar, ödül olarak Fetch Compute Kredileri kazanacak ve bunları daha sonra Fetch Compute ağında GPU kullanımı için ödeme yapmak için kullanabilecekler.”

Haber sonrası FET fiyatı yükselişe geçti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail